21.09.06, 15:30
cześć
jestem u was pierwszy raz i pewnie jakiś czas posiedzę ;-)
mam pytanko: jak idzie nauka callanem czy to się "opłaca" czy to dobra metoda?
Obserwuj wątek
    • nasza_maggie Re: callan 21.09.06, 15:31
      Witaj:)
      Tam na górze jest przyszpilony wątek cykliczny m.in o metodzie Callan'a :)

      Maggie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka