ja_owieczka 21.09.06, 15:30 cześć jestem u was pierwszy raz i pewnie jakiś czas posiedzę ;-) mam pytanko: jak idzie nauka callanem czy to się "opłaca" czy to dobra metoda? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nasza_maggie Re: callan 21.09.06, 15:31 Witaj:) Tam na górze jest przyszpilony wątek cykliczny m.in o metodzie Callan'a :) Maggie Odpowiedz Link Zgłoś