Gość: maka45 IP: *.miedzyrzecz.mm.pl 28.12.07, 18:16 mam pytanie skad wziac jakis soft do dvd stacjonarnego i jak sie wgrywa oprogramowanie do takiego sprzetu prosze o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj