Gość: Kamil<MACho> Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 09.07.04, 17:09 Mam rozwiązanie twojego problemu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: perd max Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 82.160.23.* 09.07.04, 17:39 To jest normalne ze zwieracze puszczają z radosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Bull Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 09.07.04, 17:51 O ja pierdole ty przypale żebyś sie ze mną jebała i puściła bąka to bym kurwa zdech ale jeśli chodzi o tą sprawe to posłuchaj to dobrze że piernełaś z podnieenia niż żebyś dostała wilka i sieknęła mu gównem w ryj to by chłopak miał kurwa wrażenia a ten chłopak zaczą ci minetke walić to ty mu zrób loda a nie bąka życze powodzenia i motto do twojej sytułacij :niewkładaj trampek do lodówki: narq dziwko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek752 Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.04, 17:57 mniej grochuwy!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el kuppo maximalo Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 09.07.04, 18:08 co wy wiecie o pierdzeniu w twarz? Przedewszystkim jak sie puszcza smroda w twarz to trzeba to robic umiejetnie i z kleksem. Ja kiedys puscilem mojej partnerce takiego babla ze do dzis jest murzynka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MasterX Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.visp.energis.pl 09.07.04, 18:42 Nie martw się !!!! Oglądałaś film "Wieczny Student" tam pewien koleś z Indii twierdz że w jego kraju dobre gazy kobiety to dla mężczyzny afrodyzjak ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ochroniarz Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 217.97.133.* 09.07.04, 19:04 hmm, muszę przyznać, że też miałem podobny przypadek, tylko byłem w odwrotnej sytuacji niż Ty Sabinko. Kiedy moja była dziewczyna robiła mi loda, tak sie podjarałem aż sie spierdziałem :) Miała chore zatoki i ciągle miała katar, a ja zrobiłem jej taką inchalację, że problem z zatokami ustąpił :) Ten temat polecam wszystkim LARYNGOLOGOM. PS. ODA DO CIPKI !!! o cipko słodsza od lizaka, lizana przez Prusa, Mickewicza i Balzaka, czemu nie wyrosłaś na łokciu lub brodzie tylko koło dupy, w tym największym smrodzie..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiihihihihi Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.grojec.sdi.tpnet.pl 09.07.04, 19:56 dawno sie tak nie usmiałam hehehehehehe:))))))))))))zajebiste wpisy dzieciaki niezła zabawa ,będę wpadać częściej hihihihihihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiek Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 20:15 Kwiaty we wlosach potargal wiatr... Panowie, ale to moze byc dla nas dobra rada. Zanim zabierzemy sie do anala badz jak w tym przypadku minetki...trzeba sie pytac: Umylas dupcie kotku..., no i dziewczyny sie czegos naucza. "Myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ni godziny... (_o_)=} :D:D:D:D:D:D:D...masakra :D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pomoc!! Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 23:04 SIEMKA SABINKO NIEPRZEJMUJ SIE TYM JEŁOPEM TYLKO POMYŚL LOGICZNIE JEŻELI CIE KOCHA TO WRÓCI A TO CO SIĘ CI PRZYTRAFIŁO TO NIC TAKIEGO TYLKO CZSTA NATURA I JEŻELI CHOĆ TROCHE MU ZALEŻY NA TOBIE TO POWINIEN ZROZUMIEĆ TO I WRÓCIĆ BEZ ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubuś puchatek Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.torun.mm.pl 09.07.04, 23:25 Każdy lubi puszcać bąki. Ale ty nie masz A zatem: 1)Poćwicz troche mięśnie zwieracza, dzięki czemu będziesz sama decydować kiedy chcesz puścić baniacz 2) 3 razy dziennie stawiaj cegłe w kiblu bo wtedy będziesz opróżniona i nie będzie ci sie chciało puszczać purozaurów. Ponadto po kązdym postawieniu porcelanki będziesz się czuła lżej i będziesz miała lepsze samopoczucie 3) Jak juz musiałas zapuścić purozaura to mógł to być cichacz. Koleś by nie usłyszał piarda, a jak by poczuł smród to bys powiedziała że ci smierdzi "cipka"(ktora jak sama napisałaś nie jest "zbyt czysta") 4) WALNIJ KLEKSA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rth Odp: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.07.04, 23:52 Miał być zasrany interes, a wyszła z tego śmierdząca sprawa. Ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toji Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.inds.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.04, 00:00 JA lubie bąki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RoXanne Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 00:05 YOYOYO. Ej tez jestes zajebist* kolsiowi prostow w twarz, szkoda ze zapalek nie mialas to by sie koles spalil. Jak chcial w odbyt to trzeba bylo od razu a nie sie grzebac. tak to masz naucze ze trzeba odrazu bo pozniej mozesz bakala na twarz zapuscic. koles sie pwenie basz zniechecil i poszedl nasetepne w odbyt pakowac. moja rada to taka zebys se nowego zaczela szukac bo ten raczej nie przybiegnie do ciebie z kwiatami. PS: nie pierdz juz nikomu wiecej w twarz (_0_) POZDRO 6000 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strażak pożądania Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 217.96.32.* 10.07.04, 00:10 Musisz koniecznie sobie wytatuować na pośladkach; PODCZAS MINETY NIE ZBLIŻAĆ SIĘ Z OTWARTYM OGNIEM - pomyśl co by było gdyby gość miał papierosa albo świece były blisko (zupełny brak poszanowania dla przepisów PPOŻ i BHP :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leon Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.mieroszow.sdi.tpnet.pl 10.07.04, 09:44 Czy za pomniałaś Drog Sabinko ,że na rynku dostęny jest już od 3 lat ANTYPRYKATOR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sexista Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 10.07.04, 12:18 Dziewczyn pierdlas mu w twarz to nie lada zniewaga. Jesli go kochasz to idz do niego powiedz ze to bylo niechaco(emocje) posmiejcie sie z tego i nie wszystko wroci do normy. Jezeli on nie bedzie do tego pozytywnie nastawiony mozesz odwiedzic mnie, wylize Ci pieknie cipke a bakami ktorymi dostane w twarz w ogole nie bede sie przejmowal:D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pierdzioszek Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 10.07.04, 12:38 o kurfa ;] ale jazda popostu masakra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pierdziawka oj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 12:58 no nie moge ale watek, Sabinko, nie przejmuj sie tymi zarzutami, zes brudasek. Ci co je daja to se robia codziennie lewatywe czy jak? swoja droga uzywac broni biologicznej przeciw wlasnemu chlopakowi i to podaczas seksu to nieladnie. moze rzeczywiscie te cwiczenia zwieracza cos by tu poradzily? aha no i zmien ta wiatropedna diete na jakas lzejsza. zadnej kapuchy, grochu czy fasolki, pamietaj:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wujcio Kajcio Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.04, 13:55 Hmm...mam nadzieje droga Sabinko, że nie robiliście tego wtedy w pozycji 69, bo wtedy nos w zasadzie leży bezpośrednio na kakaowym oczku i w razie pierda to koleś ma zamiast nosa spadochron :P I jeśli z kleksem to na dodatek jeszcze deszcz meteorytów w zatokach :| A tak generalnie to pierdzonko sie zdarza... Ale w twarz to przesada... Mnie kiedyś dziewczątko pryknęło jak bzykałem ją od tylca... Aż mi jaja zawibrowały :P Była z tego "kupa" śmiechu... ale jakbym dostał musztardowym w twarz to chyba bym sie nie śmiał... Pozdro Sabinko i jak bedziesz miała jeszcze kiedyś ochote coś takiego zrobić to poprostu złap gościa za głowe i odciągnij z miejsca rażenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomato Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.04, 13:51 nastepnym razem jak mu bedziesz pierdziala w twarz podstaw se pod dupe zapalniczke ale bedzie jazda ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sayko killer Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.grojec.sdi.tpnet.pl 10.07.04, 14:36 "co ludzkie nie jest mi obce" czasami to niezła odmiana takiego bączka sobie puścić,nowe doświadczenie,chętnie bym sprobowal ale może na poczatek w trakcie poważnego przeziębienia nie gańmy sabinki,rozwijajmy ten nowy trend seksualny:) polacy nie gęsi-swój język i wiar mają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tresna Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 10.07.04, 15:53 Wiecie co...sprawa się już tak ciągnie jak smród za wojskiem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el Bronkos Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.aries.com.pl / *.trzebinia.net 10.07.04, 16:47 Hard-core'owa z Ciebie dziewczynka Sabinko:D Moze mu zeby powybijalo i wstydzi Ci sie pokazac... a moze podmuch mu krtań uszkodzil i biedak nie ma jak sie do Ciebie odezwac... ale nie martw sie ze znajdzie sobie inna... bo zaznaczylas go na wieki... pewnie jest przesiakniety na maksa:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ns Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.04, 17:05 O ja pierdziele!!! Dobre heheheh, pozdro - NIKCZEMNY STOLEC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 62.173.207.* 10.07.04, 18:28 Pierdnela mu w ustu i koles jest mangusta :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chochół Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.tktelekom.pl 10.07.04, 19:34 fajne te posty, nie ma co (rotfl) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gruba no i dobrze mu !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 19:51 słuchaj ja też tak miałam raz ze cdfoś popusciło,ale on to olał i bawiliśmy sie dalej, potem i tak ze mna zerwał,okazał sie debilem i nic nie wartym czlowiekiem i do dzis mam naprawde wielka satysfakcje z tego, co zrobiłam, uwierz mi !! jesli ucieknie od ciebie tym bardziej sie ciesz z tego,ze zasługiwał na to,a jak wróci to znaczy ze naprawde Cie kocha, posmiejscie sie z tego i juz nie wracaqjcie do tematu :):):)):):): pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
monicha1 Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! 10.07.04, 20:21 Baton krymski skitrany wewnątrz-jest zarąbisty! Sabinko, a Ty dziecko nie przejmuj się tym bączkiem! Za to wy ludziska pisząc odpowiedzi, korzystajcie ze słowników ortograficznych!!! Sabinka sadzi bąki, a wy błędy ort.(chociaż Sabinka nie tylko sadzi bąki, ale...jej to zostaje odpuszczone!-z wiadomych wzgledów buhaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madlinka_Szwejka:) Re: nie lada problem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 18.07.04, 00:14 Dzieciaków tu dużo :) I te byki robiš :) masz rację :) kto? tu zaczšł o sranku, i teraz robi się zabawa w głuchy telefon, wszystko poprzemieniane:):):):) Odpowiedz Link Zgłoś