julka1809
06.07.07, 19:07
otóż chodzi o to, że mój chłopak pisze w mailach do swojej koleżanki z roku,
cytuję: całuję, całuski, :-*. nie wiem, czy tak tylko zwraca się do niej w
ramach pożegnania, czy to coś innego. głupio mi o tym z nim pogadać, bo
musiałabym się wtedy przyznać, że czytałam jego malie :-P. wiem, że nie
powinnam tego robić, ale on też nie jest tak całkiem w porządku. a co Wy
myślicie o tych ,,całuskach''? też się tak zwracacie do tylko znajomych?
ciekawe, że do kolegów tak nie pisze