06.07.07, 19:07
otóż chodzi o to, że mój chłopak pisze w mailach do swojej koleżanki z roku,
cytuję: całuję, całuski, :-*. nie wiem, czy tak tylko zwraca się do niej w
ramach pożegnania, czy to coś innego. głupio mi o tym z nim pogadać, bo
musiałabym się wtedy przyznać, że czytałam jego malie :-P. wiem, że nie
powinnam tego robić, ale on też nie jest tak całkiem w porządku. a co Wy
myślicie o tych ,,całuskach''? też się tak zwracacie do tylko znajomych?
ciekawe, że do kolegów tak nie pisze
Obserwuj wątek
    • Gość: no Re: Całuski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 19:18
      dziewczynno przesadzasz,jesli taki stan rzeczy mialby miejsce 20lat temu ,to
      mozna by sie zastanwiac,teraz w dobie mobilnosci i wszelakiego rodzaju
      caluskow,nie nalezy z powodu paru slow robic hallo-opanuj sie kobieto-pewno w
      formie grzecznosci tak postepuje-nic wiecej
    • Gość: wrednik ;] Re: Całuski? IP: *.lanet.net.pl 06.07.07, 19:26
      a ile masz latek?
      zdradza Cie na bank! hahahahahahaha
      a na powaznie, to zastanow sie nad tym co napisalas. Chcialabys, zeby Twoj facet
      wysylal buziaki do facetow? nie pomyslalabys, ze on jest gejem, a Ty marna
      przykrywka?
      Poza tym to tak popularne (:*) jak zwykle: papa, ze nie ma sie co czepiac.
      Chyba, ze w tyh mailach, do ktorych masz dostep (!) jest wiecej "podtekstow".
      I czy Ty musisz sprawdzac jego poczte, bo on tez nie jest w porzadku? Zenada...
      Tak robia dzieci z przedszkola i moze niedorozwiniete jeszcze w gimnazjum.
      Pozdro.
    • Gość: kali Re: Całuski? IP: *.ztpnet.pl 06.07.07, 20:22
      Ciesz sie, ze nie pisze na koncu <sex>.
      • ona0202 Re: Całuski? 10.07.07, 22:11
        moim zdaniem on sie tylko tak po kolezensku, przyjacilesku zwraca jesli uzywa
        tego codzinnie w kazdym mailu to moze byc to troche nie pokojace a jesli robie
        to jakis czas w niektorych wiadomosciach to niz zlego.
        jesli nie pokoi cie to porozmawiaj co mysl na temat swojje koleznkai z pracy i
        wtedy bedziesz wiedziala jak sie zachowuje:)
        • raisin_chocolate no panik 22.07.07, 11:26
          nie panikuj, dziewczyno!!:))
          Ja tez pisze caluski i do chlopakow i do dziewczyn. Moi przyjaciele tez. I
          jakos nikt nikogo nie zdradza. Wyraz sympatii;p
    • Gość: agucha buehehe IP: *.171.24.114.crowley.pl 24.07.07, 13:48
      nie no rozwalilas mnie na cyce tym ostatnim zdaniem:
      ciekawe, że do kolegów tak nie pisze
      buhahahahahaha, no tak...mnie ma to jak do kumpli napisac : caluski!!!!
      chcialabys zeby potem pokazal ci sie z poobijana morda?? dziewczyno, nie
      kompromituj sie i juz wiecej nie odzywaj na tym forum :D:D:D
      nie no bez jaj.....ogarnij sie, nie czytaj cudzych maili....
    • dania_86 Re: Całuski? 24.07.07, 21:02
      przesadzasz, ja do wszystkich bliższych znajomych pisze buziaczki, buski,
      caluski, pozdrowionka :* i nie widze w tym nic nie stosownego, takze sie nie
      przejmuj, gorzej jakby pisal "gorace cmokasy z jezyczkiem" ;)
    • bitch.with.a.brain Re: Całuski? 25.07.07, 21:29
      ja tak piszę do przyjaciółki i nie chciałabym,żeby mój facet mnie o lesbijski
      romans posądzał:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka