Gość: imation IP: 208.247.54.* 23.02.04, 17:18 "UE-Chiny - zbliżenie nie tylko handlowe" ja bym sie tam do nich nie zblizal sam zapach moze zabic, nie wspomne juz o odglosach produkowanych przez tych niewychowanych dzikusow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zez Re: UE-Chiny - zbliżenie nie tylko handlowe IP: *.proxy.aol.com 23.02.04, 17:26 Wspaniale , dlaczego nie ? Bedzie UE od zachodu Europy az po Azje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pepe rosnący rynek IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.04, 19:00 Dlaczego sie nie zbliżać? Pepe się cieszy. Rynek ma perspektywy. Za pomocą nowych urządzeń z UE (Mirage, dobrze Pepe przeczytał?) wkrótce ChRL poszerzy się o Tajwan, potem moze Kampucza, moze Wietnam. Perspektywy są jasne. Zjednoczona Unia Europejska poprze miłujące pokój narody Chin w ich sprawiedliwym dążeniu do utworzenia nowej wspólnoty azjatyckiej. Poza tym narody Unii E. się starzeją, Pepe zauważa. A w ChRL osobnik poddany karze śmierci za niezapłacenie podatku VAT (tak, tak) oddaje dobrowolnie swoje organy, życiowo ważne, państwu. Chinska Partia Komunistyczna nie zamknie się przecież w zaścianku, jako organizacja promująca postęp. Część z pozyskanych od antyspołecznych osobników organów przekaże do UE, a przynajmniej do jej najlepszych przedstawicieli. Pepe się cieszy. Perspektywy jak najlepsze, tylko jeszcze trzeba się zepsić i pójść do pracy do administracji okupacyjnej UE. Życie wieczne w perspektywie. Nowe organy jak w banku. Za parę Miraży.. Odpowiedz Link Zgłoś