Dodaj do ulubionych

UE-Chiny - zbliżenie nie tylko handlowe

IP: 208.247.54.* 23.02.04, 17:18
"UE-Chiny - zbliżenie nie tylko handlowe" ja bym sie tam do nich nie zblizal
sam zapach moze zabic, nie wspomne juz o odglosach produkowanych przez tych
niewychowanych dzikusow.

Obserwuj wątek
    • Gość: Zez Re: UE-Chiny - zbliżenie nie tylko handlowe IP: *.proxy.aol.com 23.02.04, 17:26
      Wspaniale , dlaczego nie ? Bedzie UE od zachodu Europy az po Azje!
    • Gość: Pepe rosnący rynek IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.04, 19:00
      Dlaczego sie nie zbliżać? Pepe się cieszy. Rynek ma perspektywy. Za pomocą
      nowych urządzeń z UE (Mirage, dobrze Pepe przeczytał?) wkrótce ChRL poszerzy się
      o Tajwan, potem moze Kampucza, moze Wietnam. Perspektywy są jasne.
      Zjednoczona Unia Europejska poprze miłujące pokój narody Chin w ich
      sprawiedliwym dążeniu do utworzenia nowej wspólnoty azjatyckiej.

      Poza tym narody Unii E. się starzeją, Pepe zauważa. A w ChRL osobnik poddany
      karze śmierci za niezapłacenie podatku VAT (tak, tak) oddaje dobrowolnie swoje
      organy, życiowo ważne, państwu. Chinska Partia Komunistyczna nie zamknie się
      przecież w zaścianku, jako organizacja promująca postęp.
      Część z pozyskanych od antyspołecznych osobników organów przekaże do UE, a
      przynajmniej do jej najlepszych przedstawicieli.
      Pepe się cieszy. Perspektywy jak najlepsze, tylko jeszcze trzeba się zepsić i
      pójść do pracy do administracji okupacyjnej UE.
      Życie wieczne w perspektywie. Nowe organy jak w banku.
      Za parę Miraży..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka