Dodaj do ulubionych

Owocowe gadanie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 18:23
He, he. Do 2010 roku UE miala dogonic gospodarke USA. Smiech na sali.
Bedziemy za to mieli specjalny fundusz do przewalania kasy. . . pardon, do
interwencji na rynku wisni.
Polska nie poprze utworzenia funduszu o ile nasi okupanci nie dostana 10
stolkow do obsadzenia.
Hubner jest oczywiscie za.
Obserwuj wątek
    • Gość: Madame x Re: Owocowe gadanie IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 18.10.04, 19:53
      Kolejny przyklad uposledzonego umslowo polaka :P
      • Gość: klerofaszysta :-) Re: Owocowe gadanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 17:06
        Super wypowiedz. A teraz czekam na rownie blyskotliwe uzasadnienie.

        Poza tym to oczywiste, ze biurokracja i korupcja zaprowadza nas do unijnego
        raju :-) Tylko uposledzeni umyslowo polacy [pisownia oryg.] nie potrafia tego
        dostrzec. Europejsy chwytaja w lot.
        • Gość: BRvUngern-Sternber Im wiecej doplat tym szybciej to wszystko padnie. IP: *.bg.am.lodz.pl 20.10.04, 15:39
          I z wiekszym hukiem.
    • Gość: klip Re: Owocowe gadanie IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 19.10.04, 18:03
      Doplacac do wszystkiego! A co, nie stac nas ?
    • Gość: pablo Re: Owocowe gadanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 20:36
      Za parę lat WPR zniknie prawdopodobnie w 2010-2013, więc po jaką chole..
      Francja, Polsca (DZIWNE) chcą dopłat do wiśni i itp.

      Pzdr pablo
      • Gość: PABLO Re: Owocowe gadanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.04, 17:54
        Za parę lat zniknie UE! Więc po jaką cholerę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka