Gość: klerofaszysta :-)
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.10.04, 18:23
He, he. Do 2010 roku UE miala dogonic gospodarke USA. Smiech na sali.
Bedziemy za to mieli specjalny fundusz do przewalania kasy. . . pardon, do
interwencji na rynku wisni.
Polska nie poprze utworzenia funduszu o ile nasi okupanci nie dostana 10
stolkow do obsadzenia.
Hubner jest oczywiscie za.