Gość: liberał
IP: *.torun.sdi.tpnet.pl
20.12.02, 22:47
Brawo, Panie Moskal ! Gratuluję odwagi. Tutaj w kraju większość zwariowała.
Podobno 72 procent chce do UE. Ale wie Pan, oni chcą integracji, bo myślą, że
Unia coś im da ! Tacy naiwni. Są za integracją, bo myślą, że dostaną, i to
darmo ! Taki homo sovieticus. Ale jak chcą, to trudno. Będą żałować. Obudzą
się z ręką w nocniku... Jeszcze raz dziękuję, że miał Pan odwagę powiedzieć ,
czym jest owa mityczna UE : kraina socjalizmu, biurokracji, wysokich
podatków, naiwnych wyborców, tłumów pracowników najemnych. Zatrutych
propagandą lewicowych mediów. Dzięki !