rumjamajka 12.03.05, 16:09 Pamietam jego smak (ten nasz polski, chyba nazywał "złota jesień"), czy ktoś gdzieś go widział ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pan.chuligan Re: calwados 14.03.05, 05:01 Zlota Jesien - polski calvados: Kontakt: Lubuska Wytwórnia Wódek Gatunkowych "Polmos" Joint Stock Company in Zielona Góra 65-018 ZIELONA GÓRA, ul. Jedności 59 TELEPHONES:(068) 325 48 41 to 49 e-mail: lwwgzg@polmos.zgora.pl Pozdr. P.S IMHO - badziewska website z durna "kontrolka" wieku (przez pop-up). Ale produkt moze nadal dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wini3 Re: calwados IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 08:49 Niestety to nie to czego oczekiwalibyśmy. Nie pachnie jabłuszkiem raczej koniakiem albo bimbrem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: calwados IP: *.eu.org / *.eu.org 14.03.05, 10:29 src="http://bannerkk.webpark.pl/laska.gif"></a> Odpowiedz Link Zgłoś