12.03.05, 16:09
Pamietam jego smak (ten nasz polski, chyba nazywał "złota jesień"), czy ktoś
gdzieś go widział ?
Obserwuj wątek
    • pan.chuligan Re: calwados 14.03.05, 05:01
      Zlota Jesien - polski calvados:
      Kontakt:
      Lubuska Wytwórnia Wódek Gatunkowych "Polmos"
      Joint Stock Company in Zielona Góra 65-018 ZIELONA GÓRA, ul. Jedności 59
      TELEPHONES:(068) 325 48 41 to 49

      e-mail: lwwgzg@polmos.zgora.pl

      Pozdr.

      P.S IMHO - badziewska website z durna "kontrolka" wieku (przez pop-up). Ale
      produkt moze nadal dobry.
      • Gość: wini3 Re: calwados IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 08:49
        Niestety to nie to czego oczekiwalibyśmy. Nie pachnie jabłuszkiem raczej
        koniakiem albo bimbrem.
    • Gość: ja Re: calwados IP: *.eu.org / *.eu.org 14.03.05, 10:29

      src="http://bannerkk.webpark.pl/laska.gif"></a>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka