Gość: MINISTER IP: *.zigzag.pl 19.10.02, 17:24 Smierdziele i lumpy. To jest forum NAPOJE a nie klub AA. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tradycja1 Re: SAME MOCZYMORDY NA TYM FORUM 20.10.02, 01:55 Jedna flaszka,druga flaszka i tez trzecia...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al Re: SAME MOCZYMORDY NA TYM FORUM IP: *.proxy.aol.com 21.10.02, 06:04 Gość portalu: MINISTER napisał(a): > Smierdziele i lumpy. To jest forum NAPOJE a nie klub AA. No to sie napij. fotm.rotten.com/fotm/limberoni.html Odpowiedz Link Zgłoś