10.10.07, 15:59
Niedawno pisałam, że nasz 9-letni kot schudł bardzo w przeciągu ok. 3 tygodni.
Dzisiaj miał zrobione badania krwi :( stwierdzono przewlekłą niewydolność
nerek. Dostał glukozę z czymś tam, jutro ponowna wizyta u weta. Jego wyniki
wyglądają tak: mocznik 165 mg/dl, kreatyna 5,28 mg/dl, hemoglobina 70,1 g/l.
Czeka nas zmiana diety pewnie na Renal Royala, ale poza tym co dalej? Jestem
zdezorientowana, jutro wypytam weta o wszystko, ale to dla nas szok, bo nasz
Bilbo nigdy na nic nie chorował, a tu nagle taka wiadomość :(((
Obserwuj wątek
    • anna.jozwik Re: PNN :( 10.10.07, 22:04
      Dalej pewnie kroplówki, na początku dozylne, potem pewnie podskórne,
      codzienne nawadnianie, codzienne podawanie leków moczopędnych,
      witamin, stosowanie ściśle określonej diety...
      To choroba, która jest nieuleczalna, wiec pewnie będziecie leczyc
      kota do końca jego zycia, aczkolwiek jeśłi nawadnianie i "płukanie"
      organizmu z toksycznych substancji się powiedzie, to kotek może
      pozyc jeszcze bardzo długo, czego oczywiscie bardzo Wam życzę.
      www.vetserwis.pl/pnn_kot_1.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka