lu221
16.02.08, 13:41
Może to i banał :) ale od grudnia próbuję dostać się na forum Koty-nasz mały
koci zakątek:)
Piszę już tutaj, bo piszą tu również bywalcy tamtego forum.
Czy Madziasz bywa na gazecie, żeby mnie przyjąć?
Czy może po prostu nie chce mnie przyjąć? (Czym sobie na to zasłużyłam???)