jacek671
15.10.04, 10:03
prawdopodobnie błędnie odczytuje temp. i po zapaleniu jak jest zimny silnik
wchodzi na bardzo wysokie obroty , w ASO za samą diagnozę chca 60 zł. Mam w
związku z tym pytanie czy może ktos miał już podobny problem i ewentualnie
jak sobie z tym poradzić i czy można ewentualna naprawę lub wymiane czujnika
wykonać samemu lub w ,, zaprzyjaznionym warsztacie ".