21.03.07, 14:36
Dlaczego fordy mondeo sa tanie - kiepska jakosc czy cos innego?

www.fish4.co.uk/ls/nwqrncrnwdnswrld/cars/advert?adId=14401727&sid=s1A456F06C633266&pos=37&src=search&tot=500&page=4

Planuje kupic cos (UK) i jedne z najtanszych aut to wlasnie mondeo.Nawet za
300L sa.
Obserwuj wątek
    • emes-nju Re: Mondeo 22.03.07, 16:45
      Mondeo sa przecietne jezeli chodzi o jakosc. Cena moze wynikac z tego, ze to bardzo popularny w tej klasie samochod.
    • cx5000 Re: Mondeo 26.03.07, 11:33
      blachy maja slabe bo poza tym wszystko gra!. sa troche toporne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka