f_a_k_y
21.03.07, 14:36
Dlaczego fordy mondeo sa tanie - kiepska jakosc czy cos innego?
www.fish4.co.uk/ls/nwqrncrnwdnswrld/cars/advert?adId=14401727&sid=s1A456F06C633266&pos=37&src=search&tot=500&page=4
Planuje kupic cos (UK) i jedne z najtanszych aut to wlasnie mondeo.Nawet za
300L sa.