terenia19 30.04.07, 01:11 i to znowu ja- czy mozna zregenerowac amortyzatory, wiem,ze mozna dolac oleju, nawet juz taki posiadam,ale czy da sie gdzies kupic np. uszczelniacze? dodam,ze mowa o Walbrzychu gdzie psy dupami szczekaja.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malken Re: amorki 30.04.07, 19:16 To szczekanie podchwyciłeś/aś od tych psów? Od Wałbrzycha do Wrocławia nie tak znowu daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
terenia19 Re: amorki 12.05.07, 17:02 nie zrozumialam zartu, w koncu baba jestem to mi wolno nie jarzyc,nie?? Odpowiedz Link Zgłoś
terenia19 Re: amorki 12.05.07, 17:34 jeszcze mnie nie po.. zeby jechac do wrocka po jakies uszczelniacze za pare zlotych:)) pajac z Ciebie jak nie wiem, nie znam faceta, który nazywałby sie Teresa, ale cóż,może nie trafiłam jeszcze na twoich znajomych:)) Odpowiedz Link Zgłoś
baartur Re: amorki 05.05.07, 10:16 Jeździłem kiedyś na regenerowanych i nie było z nimi problemu kosztowały połowę tego co nowe, ale było to parę lat wstecz ;) Teraz chyba przy wymianie na nowe i regeneracji aż tak dużej różnicy nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
terenia19 Re: amorki 12.05.07, 17:01 dzieki,ale po zdjeciu ów czesci okazalo sie ze sa to wklady, kupilam nowe (115zl za sztuke 2 lata gwarancji,tak ze moze do lata przezyja na naszych drogach:)), jakby ktos chcial olej do amortyzatorow to chetnie opchne.. Odpowiedz Link Zgłoś
ktbb Re: amorki 06.05.07, 20:03 Allegro - tam kupisz wszystko. Olej użyj do posmarowania grzanek... Odpowiedz Link Zgłoś