30.04.07, 01:11
i to znowu ja- czy mozna zregenerowac amortyzatory, wiem,ze mozna dolac
oleju, nawet juz taki posiadam,ale czy da sie gdzies kupic np. uszczelniacze?
dodam,ze mowa o Walbrzychu gdzie psy dupami szczekaja....
Obserwuj wątek
    • malken Re: amorki 30.04.07, 19:16
      To szczekanie podchwyciłeś/aś od tych psów? Od Wałbrzycha do Wrocławia nie tak
      znowu daleko.
      • terenia19 Re: amorki 12.05.07, 17:02
        nie zrozumialam zartu, w koncu baba jestem to mi wolno nie jarzyc,nie??
      • terenia19 Re: amorki 12.05.07, 17:34
        jeszcze mnie nie po.. zeby jechac do wrocka po jakies uszczelniacze za pare
        zlotych:)) pajac z Ciebie jak nie wiem, nie znam faceta, który nazywałby sie
        Teresa, ale cóż,może nie trafiłam jeszcze na twoich znajomych:))
    • baartur Re: amorki 05.05.07, 10:16
      Jeździłem kiedyś na regenerowanych i nie było z nimi problemu kosztowały połowę
      tego co nowe, ale było to parę lat wstecz ;) Teraz chyba przy wymianie na nowe i
      regeneracji aż tak dużej różnicy nie ma...
      • terenia19 Re: amorki 12.05.07, 17:01
        dzieki,ale po zdjeciu ów czesci okazalo sie ze sa to wklady, kupilam nowe (115zl
        za sztuke 2 lata gwarancji,tak ze moze do lata przezyja na naszych drogach:)),
        jakby ktos chcial olej do amortyzatorow to chetnie opchne..
    • ktbb Re: amorki 06.05.07, 20:03
      Allegro - tam kupisz wszystko. Olej użyj do posmarowania grzanek...
      • terenia19 Re: amorki 12.05.07, 17:35
        he he:))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka