05.05.04, 23:55
Ty slonko zawsze wczesnie wstajesz. Obudzilbys mnie przed sódma?`;)
Obserwuj wątek
    • atob Re: Atob 06.05.04, 06:22
      Wstawaj Buggi wstawaj ...jest przed 7 oo
      • basia Re: Atob 06.05.04, 08:38
        Miejmy nadzieję, że Buggi głośniki zostawiła włączone.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka