buggi 05.05.04, 23:55 Ty slonko zawsze wczesnie wstajesz. Obudzilbys mnie przed sódma?`;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia Re: Atob 06.05.04, 08:38 Miejmy nadzieję, że Buggi głośniki zostawiła włączone. Odpowiedz Link Zgłoś