Dodaj do ulubionych

Niech i Atob

IP: 217.153.94.* 14.08.03, 11:20
wiadomosc na mail boxie byla jedyna w swoim rodzaju (Madre Mia!!!!Wiecej
takich!!!;).Slyszalam jak mi za plecami gadaliscie. Do Niecha wyslalam smsa.
Mialam problemy z netem (wirus jaki, czy cos). Z komorka tez byl cyrk, ale to
juz inna historia. Opowiem Wam w pociagu. Pisze z net cafe i musze sie
spieszyc. Odezwe sie wieczorem. Buggi

Obserwuj wątek
    • Gość: atob Re: Niech i Atob IP: 195.205.189.* 14.08.03, 14:53
      To jednak sie nagralismy na poczte ?;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka