Gość: buggi
IP: 217.153.94.*
14.08.03, 11:20
wiadomosc na mail boxie byla jedyna w swoim rodzaju (Madre Mia!!!!Wiecej
takich!!!;).Slyszalam jak mi za plecami gadaliscie. Do Niecha wyslalam smsa.
Mialam problemy z netem (wirus jaki, czy cos). Z komorka tez byl cyrk, ale to
juz inna historia. Opowiem Wam w pociagu. Pisze z net cafe i musze sie
spieszyc. Odezwe sie wieczorem. Buggi