Gość: iza IP: *.saint / 195.117.38.* 11.10.04, 11:25 Czy ktoś wie kiedy będą podane zasady naboru 2005/2006 do szkół średnich? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Fizyk Re: nabór 2005/2006 IP: 213.241.34.* 12.10.04, 10:10 W lutym - szkoły muszą czekac na decyzje MENiS, kuratorow i Biura Edukacji!!! Odpowiedz Link Zgłoś