Dodaj do ulubionych

nabór 2005/2006

IP: *.saint / 195.117.38.* 11.10.04, 11:25
Czy ktoś wie kiedy będą podane zasady naboru 2005/2006 do szkół średnich?
Obserwuj wątek
    • Gość: Fizyk Re: nabór 2005/2006 IP: 213.241.34.* 12.10.04, 10:10
      W lutym - szkoły muszą czekac na decyzje MENiS, kuratorow i Biura Edukacji!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka