19.11.04, 19:07
czy to liceum jeszcze istnieje? jeśli tak gdzie szukać o nim informacji? jak
ono sie w ogóle naparwdę nazywa? chętnie skontaktuję się z jakimś absolwentem
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka