08.10.05, 12:17
tak przy okazji
burdel na kolkach
o nic nie mozna sie doprosic
organizacja w tej uczelni raczkuje
bardzo, bardzo rozczarowuje ten piekny pokażny budynek
nie wystarczy prosic o cos raz lub dwa
internetowy system obslugi do chrzanu
organizatorzy powinni isc na szkolenie do WSJO w Poznaniu

Dobrze, ze to trzecia uczelnia a moim zyciorysie, bo bedac pierwszakiem po
liceum opuscilabym przez ten balagan wiele zajec na wstepie i zupelnie nie
wiedzialabym nawet o co pytac
pracownicy sa czesto niedoinformowani
oczywiscie mowie o paniach z biura obslugi
bo starsze stazem panie z gornych pieter sa jedynymi osobami, ktore maja tam
glowe na karku
Obserwuj wątek
    • kakka2 Re: SWPS 03.11.05, 00:50
      Zawsze się zastanawiałem: dlaczego Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej a nie
      Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej...
      • gugusiaczek Re: SWPS-BADANIE RYNKU 03.11.05, 08:08
        Poszukuje osob chetnych do wziecia udzialu w badaniu rynku!!
        Teraz potrzebuje:
        Studentki Filologi Angielskiej na studiach uzupelniajacych-zaocznych,ktore
        ukonczyly SWPS a teraz studiuja na innej uczelni
        Chetnych prosze o jak najszybszy kontakt
        Maria Wąsiewicz 632-66-83
        wasik12@tlen.pl
        Serdecznie pozdrawiam
      • Gość: Bzyk Re: SWPS IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.11.05, 14:32
        Dlatego, że wcześniej niż powstała swps istniała już Wyższa Szokła Pedagogiki
        Społecznej (WSPS).
        • Gość: old Re: SWPS IP: *.aster.pl 30.12.05, 16:37
          Szkoła Wyższa.. a nie Wyższa Szkoła, poniewaz układ "przymiotnik-rzeczownik"
          jest klasycznym rusycyzmem tak chętnie wprowadzanym przez lata do polskich
          szkół. Natomiast układ słów "rzeczownik-przymiotnik" jest układem prawdziwie
          polskim "z dziada pradziada". Oto cała tajemnica. Nazwa jest poprawna.
        • doko_ksp Re: SWPS 26.06.06, 18:04
          Gość portalu: Bzyk napisał(a):

          > Dlatego, że wcześniej niż powstała swps istniała już Wyższa Szokła Pedagogiki
          > Społecznej (WSPS).

          Pedagogiki Specjalnej!
    • Gość: Than Re: SWPS IP: *.chello.pl 04.06.06, 20:00
      To że jesteś już w 3 szkole też o czyms świadczy, moze to nie bałagan w
      konkretnej szkole ale studiowanie cię przerasta.
    • Gość: mija Re: SWPS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 15:28
      jak już chcesz płacić za szkole, to lepiej pójść do tej, która jest pierwsza w
      rankingach - kozminski, bo z tego co wiem to SWPS jest trzeci. tam jest wszystko
      skomputeryzowane i otwarte na studenta, nie ma pań w dziekanacie, które sie
      uważaja za dziekanów, pozdroo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka