plazmodama
08.10.05, 12:17
tak przy okazji
burdel na kolkach
o nic nie mozna sie doprosic
organizacja w tej uczelni raczkuje
bardzo, bardzo rozczarowuje ten piekny pokażny budynek
nie wystarczy prosic o cos raz lub dwa
internetowy system obslugi do chrzanu
organizatorzy powinni isc na szkolenie do WSJO w Poznaniu
Dobrze, ze to trzecia uczelnia a moim zyciorysie, bo bedac pierwszakiem po
liceum opuscilabym przez ten balagan wiele zajec na wstepie i zupelnie nie
wiedzialabym nawet o co pytac
pracownicy sa czesto niedoinformowani
oczywiscie mowie o paniach z biura obslugi
bo starsze stazem panie z gornych pieter sa jedynymi osobami, ktore maja tam
glowe na karku