Gość: jona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 20:08 Czy są na tym forum osoby zainteresowane studiami na SWPS . A może są tu aktualni studenci tej uczelni? Chętnie wymieniłabym poglądy na temat SWPS... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: M. Re: Chętni na SWPS IP: *.aster.pl 01.05.07, 13:23 Ja studiuję Psychologię na SWPS. Póki co jestem bardzo zadowolona, super kadra, można się nauczyć naprawdę wielu ciekawych rzeczy, uczelnia daje dużo fajnych możliwości rozwoju. Jeśli masz jakieś pytania - chętnie odpowiem :) Odpowiedz Link Zgłoś