Dodaj do ulubionych

Chętni na SWPS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 20:08
Czy są na tym forum osoby zainteresowane studiami na SWPS . A może są tu
aktualni studenci tej uczelni? Chętnie wymieniłabym poglądy na temat SWPS...
Obserwuj wątek
    • Gość: M. Re: Chętni na SWPS IP: *.aster.pl 01.05.07, 13:23
      Ja studiuję Psychologię na SWPS. Póki co jestem bardzo zadowolona, super kadra,
      można się nauczyć naprawdę wielu ciekawych rzeczy, uczelnia daje dużo fajnych
      możliwości rozwoju. Jeśli masz jakieś pytania - chętnie odpowiem :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka