Gość: bibik IP: 80.50.26.* 08.07.03, 17:52 Hej, szukam informacji o Wyzszej Szkole Promocji w Warszawie ("U Orzecha" ;). Moze ktos studiuje/studiowal? Pozdrowienia! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zosia_13 Re: WYŻSZA SZKOŁA PROMOCJI IP: *.univcomp.waw.pl 13.10.03, 12:47 zajrzyj na stronę www.wsp.pl Odpowiedz Link Zgłoś