Dodaj do ulubionych

picie w alejach

IP: 10.0.2.* / *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 06.07.01, 14:45
no wyborcza zrobila prowokacje to teraz sie zacznie nagonka.psy o picie byle
czego beda sie czepiac. z jednej skrajnosci w druga.
Obserwuj wątek
    • Gość: nino Re: picie w alejach IP: *.czes.gazeta.pl 06.07.01, 19:47
      ale przynajmniej z menelami bedzie spokoj

      • Gość: Kondek Re: picie w alejach IP: 217.97.51.* 07.07.01, 09:46
        Ciekawe czy Milicja będzie sprawdzać jakie piwo trzymam w ręce.
        Może mam w butelce od piwa Kakao,no i co wtedy pan milicjant spróbuje napić
        się z mojej butelki? A jeżel pan milicjant ma opryszczkę............
        • Gość: Krokodyl Re: picie w alejach IP: 213.76.145.* 09.07.01, 12:17
          uważam że sama ustawa jest świetna, sam lubię się napić i nie uważam że muszę
          to robić na ławce w alejach - tam jest pełno knajpek gdzie można usiąść.
          Natomiast drażnią mnie maliniarze podpierający bramy.
          W stanach alkohol sprzedaje sie dopiero od 21 roku życia a w szkołach prowadzi
          sie kampanię przeciwalkoholowe. Cóż my w czym jak w czym , ale w piciu w
          bramach jesteśmy niemalże najlepsi w Europie.
          • Gość: martino Re: picie w alejach IP: 217.97.51.* 11.07.01, 16:57
            gdyby w Polsce zarobki były takie jak w Europie (zachodniej oczywiście) to
            bylibyśmy najlepsi w piciu w barach a tak to musimy czasami wybierac ławeczkę w
            parku
            Pozdrawiam
          • Gość: Marcin Re: picie w alejach IP: *.bs.katowice.pl 12.07.01, 18:02
            A i na świecie jesteśmy chyba w ścisłej czołóce. :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka