Gość: antoni IP: 10.0.2.* / *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 06.07.01, 14:45 no wyborcza zrobila prowokacje to teraz sie zacznie nagonka.psy o picie byle czego beda sie czepiac. z jednej skrajnosci w druga. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nino Re: picie w alejach IP: *.czes.gazeta.pl 06.07.01, 19:47 ale przynajmniej z menelami bedzie spokoj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kondek Re: picie w alejach IP: 217.97.51.* 07.07.01, 09:46 Ciekawe czy Milicja będzie sprawdzać jakie piwo trzymam w ręce. Może mam w butelce od piwa Kakao,no i co wtedy pan milicjant spróbuje napić się z mojej butelki? A jeżel pan milicjant ma opryszczkę............ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krokodyl Re: picie w alejach IP: 213.76.145.* 09.07.01, 12:17 uważam że sama ustawa jest świetna, sam lubię się napić i nie uważam że muszę to robić na ławce w alejach - tam jest pełno knajpek gdzie można usiąść. Natomiast drażnią mnie maliniarze podpierający bramy. W stanach alkohol sprzedaje sie dopiero od 21 roku życia a w szkołach prowadzi sie kampanię przeciwalkoholowe. Cóż my w czym jak w czym , ale w piciu w bramach jesteśmy niemalże najlepsi w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martino Re: picie w alejach IP: 217.97.51.* 11.07.01, 16:57 gdyby w Polsce zarobki były takie jak w Europie (zachodniej oczywiście) to bylibyśmy najlepsi w piciu w barach a tak to musimy czasami wybierac ławeczkę w parku Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: picie w alejach IP: *.bs.katowice.pl 12.07.01, 18:02 A i na świecie jesteśmy chyba w ścisłej czołóce. :)) Odpowiedz Link Zgłoś