Dodaj do ulubionych

Województwo

14.03.06, 23:26
Witam.

Wszystkich zainteresowanych pomocą w zbiórce podpisów "w reaktywacji
województwa częstochowskiego" proszę o kontakt na e-mail ivory_green@gazeta.pl
Proponuje także utworzenie bloku wyborczego na nadchodzace wybory samorządowe.
Bloku który bedzie stwarzał sznse młodym ludziom taki jak MY.
Proponuje nazwę "ZIELONI" w tym sensie że wpolityce jesteśmy przysłowiowo zieloni.
Zapraszam Nasza przyszłośc w WASZYCH rękach.
Obserwuj wątek
    • Gość: Miki Re: Województwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 23:30
      Kolo jak to zrobisz bede twoim sługą
    • Gość: thx Re: Województwo IP: *.org 14.03.06, 23:31
      nazwa Zieloni raczej nie trafiona reszta OK
      • Gość: Niebieski Re: Województwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 23:32
        Stary a w RFN są bodajrze trzy partie SPD, CDU no i ZIELONI.JAk się myle nich
        mnie poprawia
    • Gość: ja Re: Województwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 23:34
      Ivory na PREZYDENTA
    • ciulaty.slaski.kret Re: Województwo 14.03.06, 23:51
      Ruch Autonomi Śląska chętnie pomoże zbierać podpisy dla Częstochowy .Jesteście
      zainteresowani?
      • czefan Re: Województwo 16.03.06, 18:59
        TAK. Uważam R.A.Śl. za naturalnego sojusznika Częstochowy w dążeniu do
        normalności.
    • Gość: zuzia Re: Województwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 23:55
      A co mają wybory samorządowe do reaktywacji województwa częstochowskiego?
      To dwie różne bajki!
    • Gość: Artur.Siwek Re: Województwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 00:04
      Po pierwsze, aby walczyc o wojewodztwo nalezy miec chociazby wytyczone jego
      ramy. Po drugie- jakie szanse ? O czym ty mowisz ? Jezeli masz kolego z kosci
      sloniowej jakis pomysl, na nasze Miasto, ktorego ja nie nie mam, to daj znac,
      chetnie pomoge :) Pozdrawiam. Moj mail: artur.siwek@interia.pl
      • Gość: Ivory Re: Województwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 15:45
        Po pierwsze: pozbyć się wszystkich pesymistów z forum, po drugie: to miasto
        potrzebuje nowych twarzy: ONI JUŻ BYLI , TERAZ MY.
        • Gość: kasia Re: Województwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.06, 18:07
          Czy ty reprezentujesz jakąs partię?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka