ivory_green
14.03.06, 23:26
Witam.
Wszystkich zainteresowanych pomocą w zbiórce podpisów "w reaktywacji
województwa częstochowskiego" proszę o kontakt na e-mail ivory_green@gazeta.pl
Proponuje także utworzenie bloku wyborczego na nadchodzace wybory samorządowe.
Bloku który bedzie stwarzał sznse młodym ludziom taki jak MY.
Proponuje nazwę "ZIELONI" w tym sensie że wpolityce jesteśmy przysłowiowo zieloni.
Zapraszam Nasza przyszłośc w WASZYCH rękach.