Gość: fan IP: *.chello.pl 26.05.10, 15:26 I kolejny raz Polska dala plame.A smieli sie z Wisniewskiego, a tu chlopak niby umie spiewac i nawet do finalu nie weszlismy.WSTYD!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: g Re: eurowizja 2010r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 15:53 wstyd to jest ogladac tą wieś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: eurowizja 2010r IP: 213.199.253.* 26.05.10, 16:19 Ta grupa taneczna to zepsuła cały występ.A to duszenie kobiety co miało znaczyć?Brzydkie były też stroje. Dlatego cały występ nie podobał się . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: eurowizja 2010r IP: *.147.168.147.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.05.10, 16:40 kaszaniarski konkurs kaszaniarski kawałek ogólnie jak zazwyczaj du ...a i obciach,a miał wygrać tylko z czym połączeniem folkloru polskiego z anielską nutą.dla mnie porażka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muzyk Re: eurowizja 2010r IP: *.xdsl.centertel.pl 26.05.10, 16:52 Żenada ... :( piosenka nie była zła sama w sobie ale oprawa jej była fatalna... ja sam głosowałem na tą piosenkę w eliminacjach krajowych bo sie wybijała nad inne... ale trzeba tez powiedziec ze kraje które przeszły zaprezentowały denny poziom... Była to dziecinada nie jestem pewnien na 100% ale bodajże Białoruś i te skrzydła motyli co to było??? cała EUROWIZJA to dla mnie dno ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: eurowizja 2010r IP: *.chello.pl 27.05.10, 00:24 zacznijmy od tego co za debile wybieraja takie gow.na na konkurs europejski? to byla piosenka? to bylo gow.no! Odpowiedz Link Zgłoś