Dodaj do ulubionych

eurowizja 2010r

IP: *.chello.pl 26.05.10, 15:26
I kolejny raz Polska dala plame.A smieli sie z Wisniewskiego, a tu chlopak
niby umie spiewac i nawet do finalu nie weszlismy.WSTYD!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: eurowizja 2010r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.10, 15:53
      wstyd to jest ogladac tą wieś
    • Gość: gość Re: eurowizja 2010r IP: 213.199.253.* 26.05.10, 16:19
      Ta grupa taneczna to zepsuła cały występ.A to duszenie kobiety co
      miało znaczyć?Brzydkie były też stroje. Dlatego cały występ nie
      podobał się .
      • Gość: m Re: eurowizja 2010r IP: *.147.168.147.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.05.10, 16:40
        kaszaniarski konkurs kaszaniarski kawałek ogólnie jak zazwyczaj
        du ...a i obciach,a miał wygrać tylko z czym połączeniem folkloru
        polskiego z anielską nutą.dla mnie porażka
        • Gość: Muzyk Re: eurowizja 2010r IP: *.xdsl.centertel.pl 26.05.10, 16:52
          Żenada ... :( piosenka nie była zła sama w sobie ale oprawa jej była fatalna...
          ja sam głosowałem na tą piosenkę w eliminacjach krajowych bo sie wybijała nad
          inne... ale trzeba tez powiedziec ze kraje które przeszły zaprezentowały denny
          poziom... Była to dziecinada nie jestem pewnien na 100% ale bodajże Białoruś i
          te skrzydła motyli co to było??? cała EUROWIZJA to dla mnie dno ...
          • Gość: ... Re: eurowizja 2010r IP: *.chello.pl 27.05.10, 00:24
            zacznijmy od tego co za debile wybieraja takie gow.na na konkurs europejski?
            to byla piosenka? to bylo gow.no!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka