IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 22:29
jestem przerazona iloscia szczurow wokol "kanalow" ul. Gostkowska czy
zauwazyliscie to samo?
Obserwuj wątek
    • Gość: Don Damiano Re: szczury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.05, 23:27
      Nie...
    • Gość: szczurołap Re: szczury IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.05, 07:13
      Święta racja - rozpanoszyly sie one okrutnie, są już wielkosci duzego
      wypasionego kota. Wczoraj po dlugiej walce udalo mi sie jednego ubic - byl
      wielki jak aligator, o malo nie wciagnal mnie do wody. Poswiecilem na przynete
      dwa kilo boczku. Ciekawe czy mieszkajacy przy kanalku ludzie maja jakies
      sposoby na to? Jesli nie - polecam swoje uslugi.
      • adhame Re: szczury 14.06.05, 15:30
        A pamietacie jak zaczynala sie "Dzuma".
        • Gość: min Re: szczury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 15:37
          Niedaleko jest a może kiedyś był wydział Ochrony Środowiska, to pozostałość po
          tym wydziale.
          • Gość: Palacz Re: szczury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 16:30
            Niektórym z powodu palenia trawy szczury ukazują się już wielkości kotów.
            Widocznie musicie mieć niezłą. Uważajcie bo następnym razem bedą wielkości krów
            tak jak w filmie "Pokarm Bogów". Pamiętajcie ostrzegałem was. pozdrowienia..
            • Gość: bobo1 Re: szczury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 16:27
              a ja tam pwawie codziennie pije wino na kanałach ale szczórów nie widziałem
              • Gość: zyczliwy Re: szczury IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.05, 16:51
                weź lusterko i slownik ortograficzny;)
    • Gość: army men Re: szczury IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 11:15
      A ja ma guna, siedzę sobie na tarasie i czekam na ruchomy cel w postaci
      szczurów wielkich jak byki;)Niech tylko spróbują sie zmierzyc ze mna - zrobie
      sobie z nich dywanik;)
    • Gość: rain men Re: szczury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 12:48
      ten dywanik to lekka przesada, ale masz rację

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka