Gość: RÓŻA
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.11.05, 20:06
Już nie da się czytać tych idiotycznych ociekających nienawiścią tematów.
Proponuję utworzć towarzystwo ludzi pozytywnie myślących,kochających świat i
ludzi.Zycie jest piękne.Jest dużo ciekawych i wesołych tematów.Zacznijecie.