Gość: pR0SiAczek klon :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 22:23 pR0SiAczek dlaczego sie nie zalogujesz?nie boisz sie ,ze ktos moze sie pod ciebie podszywać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pR0SiAczek do pR0SiAczka klona IP: *.elblag.dialog.net.pl 20.12.05, 22:24 nie boje sie, opiekun forum (Francuz) zna moj elblaski IP, gorzowski tez :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek klon Re: do pR0SiAczka klona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 22:27 No ale ja np. nie znam i inni też i ktos moze pomyślec ze ten inteligentny pR0SiAczek nagle głupoty wypisuje. Pisze o tym, bo pode mnie na innym forum kiedys tez sie podszywano i sobie jaja w ten sposób robiono Odpowiedz Link Zgłoś
mrjulek Re: do pR0SiAczka klona 20.12.05, 22:31 znamy znamy pR0SiAczka IP elblaski i gorzowski wiec wiemy kto to jest:] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczka klona Re: do pR0SiAczka klona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 22:33 A czy ty - mrjulek - tez jesteś moderatorem?Bo przeciez zwykły forumowicz nie widzi IP Odpowiedz Link Zgłoś
mrjulek Re: do pR0SiAczka klona 21.12.05, 00:02 nie trzeba byc moderatorem, zeby widziec IP osoby, ktora nie jest zalogowana. --- pozdrawiam z beznadziejnego pogodowo Wrocławia :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek do mrjulek IP: *.elblag.dialog.net.pl 21.12.05, 17:17 trzeba byc moderatorem zeby widziec cale IP :) a ja mam stale :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik klon :) Re: do pR0SiAczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 22:25 To samo pytanie sie tyczy do "alfika". Udzielacie sie tak często na forum , dlaczego weic sie nie zalogujecie. Wasz "nik" jako "gościa" może zostać brzydko wykorzystany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pR0SiAczek Re: do pR0SiAczka klona :) IP: *.elblag.dialog.net.pl 20.12.05, 22:29 na temat logowania, juz kiedys mrjulek i francuz starali sie przekonac mnie... jesli chodzi o wykorzystywanie nicka, to poziom etyki tego kogos (kto podszywa sie pod innych) jest tak zenujaco niski, ze nie warto sie nim zajmowac... nie ukrywam ze spowodowales, ze przemysle takie posuniecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfik Re: do pR0SiAczka IP: *.elb.vectranet.pl 21.12.05, 16:46 Juz kiedys ktos podszyl sie pod moj nick,ale mam to w nosie. Odpowiedz Link Zgłoś