hedna 24.02.17, 21:44 Rano zauważyłam ,że córce pod okiem pojawiło się coś jak malutki czerwony "pieprzyk". Co by to mogło być? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ga-ti Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 21:50 Według moich obserwacji, z czerwonych pieprzyków robią sie zwykłe czarne/brązowe, więc obstawiałabym, że robi się jej pieprzyk. Odpowiedz Link Zgłoś
intuicja77 Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 21:56 U mojego dziecka tak pojawił się naczyniak . Początkowo wyglądał jak kropka zrobiona czerwonym cienkopisem Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 21:59 Pekniete naczynkp? W jakim wieku bo moze faktycznie naczyniak Odpowiedz Link Zgłoś
aurinko Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 22:01 Mój syn miał na brzuchu. Lekarka powiedziała że to naczyniak. Kazała obserwować. Zniknął. Z miesiąc temu pojawiła się kropa na nosie, obserwujemy. Odpowiedz Link Zgłoś