Dodaj do ulubionych

Czerwony pieprzyk-dziecko

24.02.17, 21:44
Rano zauważyłam ,że córce pod okiem pojawiło się coś jak malutki czerwony "pieprzyk". Co by to mogło być?
Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 21:50
      Według moich obserwacji, z czerwonych pieprzyków robią sie zwykłe czarne/brązowe, więc obstawiałabym, że robi się jej pieprzyk.
    • intuicja77 Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 21:56
      U mojego dziecka tak pojawił się naczyniak . Początkowo wyglądał jak kropka zrobiona czerwonym cienkopisem
    • ichi51e Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 21:59
      Pekniete naczynkp? W jakim wieku bo moze faktycznie naczyniak
    • aurinko Re: Czerwony pieprzyk-dziecko 24.02.17, 22:01
      Mój syn miał na brzuchu. Lekarka powiedziała że to naczyniak. Kazała obserwować. Zniknął. Z miesiąc temu pojawiła się kropa na nosie, obserwujemy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka