Dodaj do ulubionych

Kolejna "celebrycka" prośba

11.04.17, 14:46
O ile sprawa z Korą wydaje mi się w miarę jasna, to tu mam pewne wątpliwości. Oczywiście zbierać może każdy ina wszystko, a my nie musimy dawać. Ale te "zapotrzebowania" jawią mi się dosyć specyficznie i jeszcze kredyt... A może to tylko odezwa do fanów, i "niefani" nie mają co się nawet zastanawiać? www.plotek.pl/plotek/7,154063,21619723,wokalista-oddzialu-zamknietego-mial-przeszczep-watroby-teraz.html#BoxPloMT&a=85&c=69
Obserwuj wątek
      • rorzrzutny Re: Kolejna "celebrycka" prośba 11.04.17, 17:29
        18lipcowa3 napisała:

> Hmm zespoł rockowy, wokalista, wątroba, przeszczep?
        > Brakuje tylko słowa alkohol ?

Zespół rockowy, wokalista - to mało powiedziane, tu trzeba jeszcze dodać "Jary".

Typowy rockman prowadzący typowo rockandrollowe życie to przedszkolak w porównaniu z tym człowiekiem.
    • joa66 To nie jest celebrycka prośba 11.04.17, 18:11
      Sama wkleiłaś

Mam nadzieję że nie obrazisz się na mnie za tą zbiórkę. Nie pytałam czy mogę ją zrobić, bo wiem że nigdy byś się na nią nie zgodził, ale wiem też że jesteś w trudnej sytuacji finansowej.
    • marcelina4 Re: Kolejna "celebrycka" prośba 11.04.17, 20:42
      p.Jaryczewski wiódł życie powiedzmy mocno niezdrowe, mój kuzyn swego czasu wiódł również takie życie, bo się z tym panem kumplował, znam więc historię nieco bliżej
      ten facet wlał w siebie morze wódy i innych napojów wyskokowych, niestety jego dzisiejszy stan jest efektem tej beztroskiej młodości
      nie potępiam gościa, ale sam sobie zaszkodził i teraz musi zmagać się z przykrymi tego konsekwencjami, młodość, sława i pieniądze przeminęły, zdrowie niestety też i to bezpowrotnie
    • kaz_nodzieja Re: Kolejna "celebrycka" prośba 12.04.17, 08:15
      Ja co do Kory uważam, że jeśli ktoś miał kupę kasy na życie na wysokim poziomie przez lata to sorry, ale nie powinien wyciągać ręki do uboższej części społeczeństwa (to znaczy prawo oczywiście ma bo teraz wszyscy mają prawo do wszystkiego o ile nie jest to zabronione w KK) bo to zwyczajnie niesmaczne. Pamiętam jak widziałam ją w Krakowie ze złotą, naprawdę ogromną bransoletą, wartą pewnie ze 3 średnie krajowe, za kierownicą nowego mercedesa.
      W tym czasie gdy już była chora na portalu był wystawiony jeden z jej domów (bo pewnie nie jedyny) za 1,5 miliona złotych.
      Wstydu nie mają. Tak, wstydu. Bo prawo oczywiście mają. Wyciąganie ręki do dużo biedniejszych od siebie nie jest zabronione ani karalne prawnie.
      • marcelina4 Re: Kolejna "celebrycka" prośba 12.04.17, 08:27
        niestety tak to jest, że jak się jest młodym, zdrowym i do tego sławnym, to się nie myśli o przyszłości, bo zazwyczaj takie osoby są przekonane o tym, że ten stan będzie trwał wiecznie,a przynajmniej ta sława i pieniądze, a tu niestety wszystko się zmienia, a niegdysiejsi sławni stają się zwyczajnie starsi i mniej popularni
        w sumie szkoda mi gościa, ale też uważam, że każdy powinien brać odpowiedzialność za własne życie i przyjąć na klatę konsekwencje wcześniej popełnionych błędów
        • kaz_nodzieja Re: Kolejna "celebrycka" prośba 12.04.17, 08:38
          Od ludzi zarabiających niewiele wymaga się by mieli mimo wszystko jakieś oszczędności "na czarną godzinę", ludzie stoją na głowie, jeżdżą do tańszych marketów by zaoszczędzić na jedzeniu i chemii, dorabiają weekendami, rzadko nawet chodzą na restauracji na obiad, a taka gwiazda nosi ociekającą złotem biżuterię, jak samochód to tylko luksusowy, po 5 domów w różnych częściach Polski, a ja sława przemija i choroba póka do drzwi to nagle się okazuje, że są dziadami, którzy nic nie zaoszczędzili i wyciągają rękę do innych, żenujące.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka