Dodaj do ulubionych

Czesi nas nie lubią, przykro mi

01.03.20, 16:49
Nas Polaków, a ja zawsze lubiłam Czechów. Po pierwsze nie lubią nas za jezdę na drogach, co chwilę w Czechach jakieś wypadki z udziałem polskich kierowców. Mój facet Czech nie lubi jezdzić w Polsce, a siostra mieszkająca 10lat w UK boi sie na polskich pasach przechodzic, ze zaraz ja ktos potraci, bo w Uk zaraz wszyscy sie zatrzymuja widzac czlowieka w poblizu przejscia i odzywczaiła się od Polskiej jazdy. Po drugie Czesi nas nie lubia za afery z żywnością, boją się troche polskich produktów jak afera soli spozywczej z solą przemysłową. Nie chwalą się gdy jadą na wakacje do Polski, raczej wstyd by im było powiedzieć, że spedzali wakacje nad Polskim morzem. Jakoś strasznie mnie to wszystko zabolało sad w dodatku mamy opinię alkoholików i ludzi którzy awanturują się wszędzie i o wszystko. Traktują nas tez troche jak my Ukrainców, pracujemy za mniej i niszczymy im rynek pracy. Ogólnie to nie zwracaja na nas za bardzo uwagi. Za to mój facet Wiedzmina przeczytał i bardzo mu sie ksiazka podobala, na netflixie tez widzmina wyczekiwał. Jedziemy na wycieczkę do polskiej łysej góry i czeskiej lysa hora w przyszłym tygodniu smile i chce poznać bardziej polska kulturę ale tylko i wyłącznie przeze mnie. Polska to dla nich przezroczysty kraj. Szkoda.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka