maslova
28.08.20, 09:12
Ostatnio w moim mieście pojawił się trawomat. Wg właścicieli substancje sprzedawane w automacie są w pełni bezpieczne i nie uzależniające. Mnie osobiście trochę to przypomina początki dopalaczy. Jestem przewrażliwiona? Co sądzicie?