20.10.20, 12:06

www.zalando.pl/tamaris-polbuty-wsuwane-black-ta111e0dt-q11.html?selectedsizes=42,42.5
Dziewczyny, czy takie buty pasują do czarnej plisowanej spódnicy za kolano?
Obserwuj wątek
    • georgia.guidestones Re: Buty 20.10.20, 12:29
      Na zassdzie "ladnemu , zgrabnemu i b.mlodemu we wszystkim ladnie" Iga Świątek nosila podobne plus sukienke w pastelowe pasy.
      Poszukaj na Pinterescie stylizacji podobnych butow z ciemną plisowaną spodnicą midi - zapowiada sie nienajgorzej.
      • georgia.guidestones Re: Buty 20.10.20, 14:14
        georgia.guidestones napisała:

> Na zassdzie "ladnemu , zgrabnemu i b.mlodemu we wszystkim ladnie" Iga Świątek
        > nosila podobne plus sukienke w pastelowe pasy.
        > Poszukaj na Pinterescie stylizacji podobnych butow z ciemną plisowaną spodnicą
        > midi - zapowiada sie nienajgorzej.
        images.app.goo.gl/sJb2WCpYAAugUiEaA
        (Wiem ze nie identyko buty. Na modelce wyglada dobrze,byc moze broni sie i szczuploscia, i wygladem 20latki. Niejedna 35l. tez by wygladala OK
    • agrypina6 Re: Buty 20.10.20, 12:30
      Jeżeli jesteś w wieku podeszłym to tak. Nogi w nich nie złamiesz, wyglądają na wygodne. A że brzydkie.. Nie, wymysl inne buty. Nie te.
      • snakelilith Re: Buty 20.10.20, 12:39
        To nie o buty chodzi, a o pomysł stylizacji. Te buty noszone do cygaretek wyglądałyby całkiem spoko, ale nie do plisowanej spódnicy do kolan.
          • ania_z_zielonymii Re: Buty 20.10.20, 14:36
            To nawet gorzej. Taka spodnica konczy sie w najszerszym miejscu lydki i nóżki jak u kaczuszki gotowe. Chyba, że jest się bardzo drobnym, ze szczupłymi długimi nogami - nie wiem jaka jest autorka wątku.
            • ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 15:14
              I co z tego ze najszersze? Nie kazdy ma szerokie lydki. Poza tym plaskie buty mozna zalozyc do wszystkiego, a to jak sie bedzie wygladac zalezy od calosci stylizacji. Natomiast pisanie jak tu wiekszosc zrobila ze to babcine buty albo stroj katechetki swiadczy raczej o zerowym pojeciu o modzie. Naprawde nie trzeba wysokich obcasow do wszystkiego
              • ania_z_zielonymii Re: Buty 20.10.20, 15:18
                Nie każdy, nie wiadomo jakie ma autorka. Doradzamy autorce, że jeśli nie ma szczupłych długich nóg to wyjdzie efekt babciny. Właśnie tak się nosi moja 90letnia babcia i jej kumpele. Najwyraźniej wyprzedziły trendy o jakieś 20 lat😛
                • ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 15:26
                  ania_z_zielonymii napisał(a):

> Nie każdy, nie wiadomo jakie ma autorka. Doradzamy autorce, że jeśli nie ma szc
                  > zupłych długich nóg to wyjdzie efekt babciny.

Nie musi miec dlugich szczuplych nog, zalezy jak bedzie wygladala calosc. A autorka najlepiej niech poszuka stylizacji w necie, kopalnia pomyslow.
              • magdallenac Re: Buty 20.10.20, 15:27
                Raczej wątpię, że autorka wątku będzie chciała połączyć te buty z designerską plisowaną spódnicą i będzie się inspirowała stylizacjami z pinteresta aby stworzyć niepowtarzalny, modny lookbig_grin
                Niestety w 99% ktoś kto kupuje takie buty właśnie ma zerowe pojęcie o modzie i można takiej osobie pomóc wskazując inne możliwości.
                • ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 16:01
                  magdallenac napisał(a):

> Raczej wątpię, że autorka wątku będzie chciała połączyć te buty z designerską p
                  > lisowaną spódnicą i będzie się inspirowała stylizacjami z pinteresta aby stworz
                  > yć niepowtarzalny, modny lookbig_grin

Ojej, wcale nie musi tworzyc niepowatrzalnego, wystraczy ze znajdzie inspiracje, pomysl jej odpowiadajacy.

> Niestety w 99% ktoś kto kupuje takie buty właśnie ma zerowe pojęcie o modzie i
                  > można takiej osobie pomóc wskazując inne możliwości.

Bzdura. Osoby piszace o babciach i katechetkach maja zerowy. Nawet sie nie wysila zeby popatrzec w necie.
                  • magdallenac Re: Buty 20.10.20, 16:26
                    ritual2019 napisał(a):

>
                    > Bzdura. Osoby piszace o babciach i katechetkach maja zerowy. Nawet sie nie wys
                    > ila zeby popatrzec w necie.

Ale chodzi o to, że właśnie nie trzeba się wysilać. Są setki fasonów butów na płaskim obcasie z którymi można stworzyć fajne modne stylizacje bez wysiłku. Z tymi mokasynami zalinkowanymi przez autorkę posta to właśnie wyższa szkoła jazdy, gdzie trzeba się wysilić i poszukać inspiracji w necie, aby nie wyglądać jak własna babcia.

• ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 16:39
                      magdallenac napisał(a):

> ritual2019 napisał(a):
                      >
                      >
                      > >
                      > > Bzdura. Osoby piszace o babciach i katechetkach maja zerowy. Nawet sie n
                      > ie wys
                      > > ila zeby popatrzec w necie.
                      >
                      > Ale chodzi o to, że właśnie nie trzeba się wysilać. Są setki fasonów butów na p
                      > łaskim obcasie z którymi można stworzyć fajne modne stylizacje bez wysiłku. Z t
                      > ymi mokasynami zalinkowanymi przez autorkę posta to właśnie wyższa szkoła jazdy
                      > , gdzie trzeba się wysilić i poszukać inspiracji w necie, aby nie wyglądać jak
                      > własna babcia.
                      >

Faktycznie niesamowity wysilek 😀😀😀
                      • magdallenac Re: Buty 20.10.20, 16:46
                        ritual2019 napisał(a):

>
                        > Faktycznie niesamowity wysilek 😀😀😀

Wiesz, ja lubię modę i moda jest jednym z moich hobby- faktycznie nie jest to dla mnie specjalny wysiłek stworzyć kilka niebabciowych stylizacji z tymi butami. Jednak dla kogoś, kto ma o modzie zerowe pojęcie, nie ma wyczucia, a wciąż chce fajnie wyglądać to rzeczywiście może być niesamowity wysiłek.
                        • ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 16:50
                          magdallenac napisał(a):

> ritual2019 napisał(a):
                          >
                          > >
                          > > Faktycznie niesamowity wysilek 😀😀😀
                          >
                          > Wiesz, ja lubię modę i moda jest jednym z moich hobby- faktycznie nie jest to d
                          > la mnie specjalny wysiłek stworzyć kilka niebabciowych stylizacji z tymi butami
                          > . Jednak dla kogoś, kto ma o modzie zerowe pojęcie, nie ma wyczucia, a wciąż ch
                          > ce fajnie wyglądać to rzeczywiście może być niesamowity wysiłek.

Jasne, ty jestes modowym guru co znaczy ze ktos kto nie jest nie potrafi otworzyc kilku stron w necie i sie zainsporowac. EOT
        • magdallenac Re: Buty 20.10.20, 15:00
          snakelilith napisała:

> To nie o buty chodzi, a o pomysł stylizacji.

No dokładnie, jęśli autorka potrafi bawić się modą i połączy tą plisowaną spódnicę z jakąś bardziej odjechaną "górą" buty uda się jakoś przemycić. Albo właśnie cygaretki, biała koszula oversize i kurtka skórzana, buty też ujdą. Jeśli nie, to niestety buty out.
    • samawsnach Re: Buty 20.10.20, 12:57
      Jeśli muszą być czarne, to zobacz np. te: www.zalando.pl/jana-czolenka-black-ja311b040-q12.html
      Mierzyłam z tej firmy buty, są wygodne.
    • mikams75 Re: Buty 20.10.20, 13:02
      jesli jestes piekna, mloda, z idealna sylwetka i zawsze wygladasz wystrzalo to i w tym ujdzie, ale podejrzewam, ze jednak bedzie ciotkowaty efekt. Buty sa ok ale do spodni.
    • alba27 Re: Buty 20.10.20, 13:06
      Powiem tak...mam podobne, mimo długich nóg wyglądam w nich jak katechetka i jechowa w jednym😁 ale ja bezguście butowe jestem i kompleks wielkiej baby mam. Przy moim 172cm czuję się olbrzymem. Na starość wychodzę z tego marazmu i postanowiłam kupić na zimę botki na niskim obcasie. Polecam idź tym tropem😉
      • princy-mincy Re: Buty 21.10.20, 10:44
        O kurde, Ty tak serio? Ja mam 178 (skurczyłam się o 1 cm) i nigdy nie czułam się olbrzymem.
        Buty noszę różne, w tym na niewysokim obcasie.
    • mava Re: Buty 20.10.20, 13:18
      dlaczego nie poszukasz stylizacji do "czarnej plisowanej spódnicy za kolano" w necie? jest tego mnostwo.

Tak, takie buty tez moga być, zalezy od stylizacji i tego, jaki styl lubisz.
      Np.
      https://bi.im-g.pl/im/ef/3e/12/z19132143IH,plisowane-spodnice.jpg

choc akurat ja nigdy nie załozylabym spódnicy za kolano bo fatalnie w takiej długosci wygladam. I nie załozyłabym takich butów, ktore prezentujesz.
    • ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 14:01
      Moga byc, jesli reszta bedzie w fajnych kolorach do tego ladna torba, jakis szal. Nie uwazam ze to sa babcine buty, bo nie sa. Jedyne co bym zmienila to kolor tych butow. Mam buty w roznych kolorach, rzadko nosze czarne. Fanon jest ok, jesli jestes szczupla to plisowana spodnica bedzie ok.
      • nuta15 Re: Buty 20.10.20, 15:33
        Niektóre fasony butów lepiej prezentują się w innych kolorach niż czarny, te zalinkowane przez hednę bardzo zyskują w koniakowej wersji.
          • anika772 Re: Buty 20.10.20, 16:09
            Zgadzam się, brązy fajnie wyglądają na tych butach.
            A jeśli czerń, to lakierowana, i/lub skóra wytłaczana w jakiś wężowy wzór.
            Dziwi mnie niechęć do klasycznych mokasynów. Doprawdy nie muszą źle wyglądać, to zależy od całej reszty.
            • ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 16:43
              Nawet czarne moga wygladac ok z tym ze ja mam hopla na buty, uwielbiam i mam ich sporo, mam jednak malo czarnych. Mokasyny mam granatowe, czerwone, w kolorze ciemnej zieleni i animal print na brazowym tle. Lacze z wieloma kolorami do kremowych spodni i czerownego swetra oversized z kurtka w kolorze camel. Nie wiem w jakim kolorze ta spodnica autorki jest, ale moze zamiast czarnych moglaby wybrac inny kolor.
    • abecadlowa1 Re: Buty 20.10.20, 14:50
      Ja ostatnio często widuję zestawienie takich butów ze spódnicami. Raczej noszą się tak zdecydowanie młodsze osoby niż ja.
    • aqua48 Re: Buty 20.10.20, 15:44
      Miałam podobne, były przewygodne, i nosiłam do zdarcia, ale pasowały jedynie do spodni, ze spódnicami się nie lubiły.
    • mokka39 Re: Buty 20.10.20, 15:44
      nie znam się na modzie i nie mam jakiegoś super gustu, ale może lepiej wyglądałoby coś na lekkim obcasie, albo nawet i baleriny, jak ma być na płasko. Jeśli musi być coś w podobnej stylistyce, to chyba bym już te wolała www.zalando.pl/dorothy-perkins-litty-loafer-polbuty-wsuwane-black-dp511e04d-q11.html?selectedsizes=42,42.5
      • georgia.guidestones Re: Buty 20.10.20, 16:50
        Tak, zdecydowanie ładniejsze. Jesli watkodajka jest drobnego wzrostu (ale niekoniecznie szczupla), to spodnica plisowana najlepiej midi lub tuz za kolano. W dluzszych gotowy efekt buki czy inny malo korzystny (tzn mozna wyjsc na bardziej potężną niż się jest)
        • ritual2019 Re: Buty 20.10.20, 16:54
          Jesli watkodajka nie jest wysoka ani szczupla ale nie jest gruba to raczej nie spodnica plisowana bo one optycznie pogrubiaja, dlugosc midi ok ale wtedy trzeba odpowiednio dobrac fanon spodnicy oraz material z jakiego jest uszyta. Dla takiej sylwetki bezpieczniejsze sa spodnice rowno z kolanami i niezbyt szerokie. Trzeba tez uwazac ze rozmiar byl wlasciwy bo niektorzy maja tendencje do wbijania sie w mniejszy tylko dlatego ze sie dopina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka