Dodaj do ulubionych

Wichajster

15.01.21, 23:14
Wichajster w mojej piwnicy
Nie uzywany, acz tajemniczy.
Syn chudy i uzywa, dzieki bogini prezerwatywa.
Obserwuj wątek
     • bi_scotti Re: Wichajster 16.01.21, 00:53
      By Miejski Slownik Slangu PL:

      WIHAJSTER

      Od niemieckiego „Wie heißt er?” (Jak go zwą?). Praktycznie oznacza to samo, tylko że funkcjonuje jak rzeczownik. Zwykle odnosi się do jakichś przedmiotów, których nie potrafimy nazwać.

      Powiązane: DYNKS

      Tym słowem możemy zastąpić praktycznie każe inne słowo, ale zazwyczaj jest to jakieś narzędzie, szczegół, jakiś drobny element.

      - Pomóc ci z tym silnikiem?
      - Dam radę, wihajster mi tylko podaj.

      - Co jest z tym radiem?
      - A, taki wihajster się ułamał i nie działa.

      - Masz otwieracz do butelek?
      - Nie, ale mam taki wihajster, chyba da radę.

      Z precyzyjnego punktu widzenia, wihajster inaczej zwany pierdolnikiem, dynksem, jest narzędziem używanym powszechnie. Służy do bardzo ważnych czynności motorycznych. W zasadzie nie da się określić precyzyjnie i konkretnie zastosowania tego oto wyżej wymienionego i skomplikowanego urządzenia. Generalnie każdy Polak powinien przechowywać wihajster w swojej szafie (tak na wszelki wypadek). Reasumując, jest to takie coś do takiego czegoś bez czegoś takiego. Pamiętajmy jednak, iż przed zastosowaniem wyżej wymienionego urządzenia, należy zapoznać się z ulotką.

      - Podaj ino mi ten wihajster.
      • aqua48 Re: Wichajster 16.01.21, 14:52
       Od zawsze w moim domu rodzinnym były wihajstry, dingsy, raszple (wcale niekoniecznie stare)a potem dołączyła do nich nieco pordzewiała sztanga, która leżała zazwyczaj na jakiś hadrach.
       A oto do czego służy wihajster: to taki większy dings i z grubsza rzecz biorąc służy do tentegowania jak się ustrojstwo zaryksztosuje.
      • memphis90 Re: Wichajster 16.01.21, 17:36
       Dynks to bardziej jak guziczek, psztyczek, a wihajster jest bardziej jak wajcha, coś podłużnego. Pierdolnik to jest bałagan, tylko bardziej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka