Dodaj do ulubionych

Asos - problem ze zwrotem

27.04.21, 13:45
Wygenerowałam zwrot. Wyskoczył mi numer zwrotu. Zaznaczyłam i wybrałam paczkomat w którym chciałam dokonać zwrotu. Otrzymałam na stronie info, ze przyślą mi smsem i mailem nr nadania. To było w piątek. Nic nie dostałam. Drugi raz zwrotu utworzyć nie mogę. Napisałam w piątek o 19 do Asos o problemie. Otrzymałam komunikat ze odezwa się w 24 godziny. Wczoraj wieczorem napisałam drugi raz i nadal cisza. Ciuchy za dość duża kwotę (pół mojej pensji) i co jeden to gorszej jakości. Wszystko za wielkie i zupełnie inne niż na fotkach. Jakbym z AliExpress ściągnęła.
Kontaktu bezpośredniego brak. Tak się chciałam wyżalić i spytać ile mam czekać i co mogę ewentualnie zrobić.
Obserwuj wątek
    • milka_milka Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 14:02
      Może zadzwoń do InPost? Może coś się u nich zawiesiło?
      • savignonblanc Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 14:33
        Dzwoniłam. Mogą zlokalizować przesyłkę i problem tylko jeśli mam nr przesyłki 🙈
        No nic... czekam. Pierwszy raz w historii mam taka akcje.
    • szara.myszka.555 Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 14:10
      Łał, ciuchy za pół pensji, ściągać zza granicy - podziwiam, nie podjęłabym się.

Dla pocieszenia - Asos to w miarę poważna firma, prędzej czy później się odezwą.
      • savignonblanc Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 14:35
        Bo ja wiem? Calzedonia tez dostarcza z magazynów z Włoch. Promod z Francji.
        A ze tyle na raz? Uroki lockdownu - od pół roku próbuje kupić fajna kiecke. I to jest jakaś masakra.
        • georgia.guidestones Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 14:42
          asos i fajna kiecka, dobry oksymoron, taki sam szajs jak z shein lub gorzej.
          • savignonblanc Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 16:03
            Kiedyś udało mi się kilka fajnych kupić. Ale ostatnio wtopa za wtopa uncertain
    • ichi51e Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 16:07
      zobacz czy w spamie nie masz maila od nich
      • savignonblanc Re: Asos - problem ze zwrotem 27.04.21, 17:34
        Tez sprawdzałam uncertain

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka