Dodaj do ulubionych

Polecam dwa seriale

03.05.21, 05:58
Polecam dwa seriale "Shadow and Bone" www.filmweb.pl/serial/Cie%C5%84+i+ko%C5%9B%C4%87-2021-832857
i "Utmark" www.filmweb.pl/serial/Witamy+na+odludziu-2021-835321
Obserwuj wątek
    • ritual2019 Re: Polecam dwa seriale 03.05.21, 09:37
      Znajomy oglada ten pierwszy, ja nie bede bo nie lubie tego gatunku.
      Wczorak natomiast obejrzelismy ostatni odcinek 6 sezonu Line of Duty. Ciekawe czy powstale kolejny, choc Jed Mercurio twierdzi ze to byl ostatni. . Natomiast wprotce bedzie nowy TV show tworcow Line of Duty i Bodyguard- Vigil, zapowiada sie.niezle.
    • dvdva Re: Polecam dwa seriale 03.05.21, 11:14
      Shadow and bone, tragedia moim zdaniem. Wymieklam przy scenie zywcem zerznietej z Diuny (gom jabbar), juz pal licho watek o pochodzeniu glownej bohaterki, ktorego w ksiazce nie bylo i pal licho jej wyglad (przesliczna ciemnowlosa aktorka zamiast myszowatej, niepewnej siebie dziewczyny) ale to juz kolejna produkcja netflixa do ktorej napchali od groma roznych watkow, zmontowali i liczyli na sukces. Chaos. Juz wiedzmin byl lepszy.
    • arthwen Re: Polecam dwa seriale 03.05.21, 16:14
      Cień i kość jest mocno średni. Zmiany w stosunku do książek - owszem, przez wielu chwalone - dla mnie baaaaardzo na minus. A Barnes gra po prostu identycznie jak w Punisherze - a znam go z paru innych ról i potrafi inaczej. Tutaj ciągle zamiast Zmrocza widziałam Jigsaw, ta sama ekspresja (w ogóle to mam wrażenie, że im starszy i im wiecej ról, to gra coraz gorzej, zablokował się na jednym rodzaju podobnych postaci).
      Pozatym upchnęli w tych 8 odcinkach oprócz całego pierwszego tomu o Griszach dodatkowo wymyślony całkiem wątek Wron, przez co zabrakło im czasu ekanowego na historię Aliny, który został maksymalnie spłaszczony.
    • kaki11 Re: Polecam dwa seriale 03.05.21, 16:30
      Cień i kość oglądałam, i nawet mi się podobał, lubię takie klimaty więc dla mnie bardzo spoko smile chociaż nie wiem jak bym odebrała dybym przeczytała książkę.
      Tego drugie nie znam, zaraz poczytam i zobaczę czy to dla mnie coś ciekawego.
    • marianna1960 Re: Polecam dwa seriale 03.05.21, 19:34
      Polecam gorąco kolejny dobry serial dla odmiany nie norweski tylko rosyjski "Martwa góra. Tragedia na przełęczy Diatłowa"
      www.filmweb.pl/serial/Martwa+g%C3%B3ra.+Tragedia+na+prze%C5%82%C4%99czy+Diat%C5%82owa-2020-852549

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka