Dodaj do ulubionych

jeszcze tudorowsko

03.08.21, 15:00
Dziewczyny, poddałam się. Szukałam serialu "W komnatach Wolf Hall" i owszem, znalazłam, na vod. Z lektorem. No nie dam rady, nie zniesę. Czy któraś ma lepsze źrodło, którego ja nie umiem znaleźć? Może być bez polskich napisów, nie może być z lektorem, nie może być z dubbingiem i może być płatne, nawet wolę takie, niż spiracone. Ale jeżeli nie da się inaczej, to trudno, zgodzę się na nielegal. Od lektora dostaję zimnych dreszczy.
Obserwuj wątek
      • annaboleyn Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 15:04
        daniela34 napisała:

> Jest całkiem legalnie, płatnie na angielskim Amazon Prime ale nie wiem, czy da
        > sz radę oglądać w Polsce.
        >
        > www.amazon.co.uk/Wolf-Hall/dp/B00SVXYPD6

Właśnie nie! Ucieszyłam się, jak zobaczyłam, potem się zalogowałam, już karta kredytowa drżała mi w paluszkach i... nie chcą moich pieniędzy sad
            • annaboleyn Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 15:22
              borsuczyca.klusek napisała:

> A może da radę przez jakiś VPN czy inne cudo?

Nawet kiedyś próbowałam z tym vpn-em, ale coś mi fatalnie poszło. I w ogóle nie rozumiem, dlaczego nasz polski Amazon, który pilnie opłacam i nawet korzystam (choć kiedyś częściej) ma taką krzywdzącą dla nas ofertę sad ALBOŚMY TO JACY TACY?
              >
              • annaboleyn Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 15:28
                alicia033 napisała:

> na amazonie nie bardzo, bo do weryfikacji konta trzeba im podać nr telefonu. Ja
                > k możesz podać brytyjski numer, to przejdzie, natomiast polski nie.

Czy ten serial był jakiś nieprawomyślny, że poznikał zewsząd w Polsce? Nawet ta wersja z lektorem zniknęła, widze, z VOD. Co tam się działo, poza postponowaniem Kościoła Katolickiego... a nie, czekaj wink
                >
          • daniela34 Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 17:15
            annaboleyn napisała:

> Widzisz, jaka tu jest obsada?

Ja ten serial oglądałam-niestety nie pomnę już gdzie, ale oglądałam. I potem chciałam wrócić i już go nie było. Nie wiem czy nie na CDA był przez chwilę.
                • annaboleyn Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 17:50
                  elinborg napisała:

> Świetny! Oglądałam, to był tylko jeden sezon chyba? Chętnie obejrzałabym jeszcz
                  > e raz.
                  > Riley w roli Cromwella po prostu wymiata.

Tak, idealny jest, jak wnoszę po trailerze. Ech. No nic, będę polować smile
                  Sezon był jeden, ale zerknij tutaj... Jest nadzieja smile www.radiotimes.com/tv/drama/peter-kosminsky-is-getting-started-on-wolf-hall-2-says-bbc-drama-boss/
                    • daniela34 Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 18:14
                      No i niech się uwijają, w końcu najpierw Mantel kazała nam czekać na trzeci tom, bo współpracowała z producentami serialu. To niech on się teraz zwijają szybciutko 😃
                      • annaboleyn Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 18:41
                        daniela34 napisała:

> No i niech się uwijają, w końcu najpierw Mantel kazała nam czekać na trzeci tom
                        > , bo współpracowała z producentami serialu. To niech on się teraz zwijają szybc
                        > iutko 😃

Pandemia była, produkcje poklękały masowo sad Gdzie moja Diuna. Gdzie Mrs Maisel. Gdzie Sukcesja (wiem, będzie, ale jakie opóźnienie!). Chlip.
                        • daniela34 Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 18:46
                          Wiem, wiem, że przez pandemii wszystko się przesunęło.
                          Swoją drogą my chyba kiedyś rozmawiałyśmy o tej najnowszej ekranizacji "Sanditon" Jane Austen. Myślałam, że pandemia skutecznie wbiła kolek osinowy w pierś tego wampira, ale nie. Będzie drugi i nawet trzeci sezon. A tu akurat widzialam pewne plusy koronawirusa 😃
                          • annaboleyn Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 18:52
                            daniela34 napisała:

> Wiem, wiem, że przez pandemii wszystko się przesunęło.
                            > Swoją drogą my chyba kiedyś rozmawiałyśmy o tej najnowszej ekranizacji "Sandito
                            > n" Jane Austen. Myślałam, że pandemia skutecznie wbiła kolek osinowy w pierś te
                            > go wampira, ale nie. Będzie drugi i nawet trzeci sezon. A tu akurat widzialam p
                            > ewne plusy koronawirusa 😃

Czy dobrze pamiętam, że przy okazji dyskusji o Vanity Fair i tej koszmarnej wersji na HBO? No cóż, nad badziewkiem się nie trzeba narobić, a panczlajny z "Sukcesji" wymagają pracy... Swoją drogą - widziałaś pewnie "Sukcesję"?
                            • daniela34 Re: jeszcze tudorowsko 03.08.21, 18:57
                              Tak, to było przy okazji tej koszmarnej ekranizacji Vanity Fair. W tym duchu-cos mi się wydaje- powstała teraz ekranizacja "The pursuit of love" Nancy Mitford. Nie jestem pewna jeszcze, bo wytrzymałam 20.minut pierwszego odcinka, ale coś mi się wydaje, że to Vanity Fair
                              Pewnie, że widziałam Sukcesję.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka