Dodaj do ulubionych

Litwa/Wilno

05.08.21, 16:18
Priwiet diewuszki!
Czy któraś emama była ostatnio na Litwie, a konkretniej w Wilnie?
Jak tam wyglądają obostrzenia? Jest mniej turystów?
Wypadł mi z grafiku Cypr i pojawiły się 4 dni do wykorzystania. 2 na dojazd/powrót no i dwa chętnie spędziłabym w Wilnie.
Ma ktoś świeże newsy?
Obserwuj wątek
    • kokokoko_euro_spoko Re: Litwa/Wilno 05.08.21, 17:42
      Dawno temu bywałam regularnie. Język polski dookoła, miliarda rzeczy do zwiedzania nie ma. Jedzenie jedynie smaczne. Może się coś zmieniło, bo ja tak przed dziesięcioma laty mniej więcej bywałam. (Matko, kiedy ja przestanę myśleć o żarciu!).
    • nenia1 Re: Litwa/Wilno 05.08.21, 20:49
      Byłam w zeszłym tygodniu, czy jest mniej turystów nie wiem, bo nie mam porównania, ale ogólnie
      nie ma tłoku, ludzie siedzą w restauracjach, ale kolejek żeby gdzieś usiąść nie ma, przyjemnie jest, tak w sam raz
      ludzie są, ale nie w uciążliwych ilościach.
      Obostrzenia mniejsze niż na Łotwie, w hotelu wcale się nas nie czepiali o maseczki chociaż sami noszą,
      granicę przejeżdżasz bez żadnej kontroli, nikt od nas nie chciał nigdzie certyfikatu szczepień, w maseczkach
      zwiedzaliśmy niektóre obiekty w środku np. kaplicę w ostrej bramie czy muzeum iluzji, głównie chodziliśmy na zewnątrz, między innymi byliśmy na 2 częściach cmentarza na Rossie (pustki). Odwiedziliśmy przy okazji pobytu w Wilnie Troki i tam bardzo podobnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka