Dodaj do ulubionych

Prezenty dla dzieci

01.07.22, 17:03
Cześć, niedługo wybieramy się na spotkanie do znajomych, którzy mają 2 dzieci. Zwykle kupujemy im prezenty na urodziny, oni kupują naszemu dziecku. Będą także inni znajomi ze swoimi dziećmi(dwoje). Mamy z nimi kontakt jednak zdecydowałam, że kupuję tylko drobiazg jak się spotykamy, bez prezentów na urodziny(oni mimo to dali prezent urodzinowy mojej córce). Jak się zachować? Córka gospodarzy miala urodziny kilka dni temu i chcemy przy okazji odwiedzin kupić jej prezent także urodzinowy i coś dla jej młodszej siostry. Jak się zachować w stosunku do dzieci drugich znajomych? Kupić jakąś słodycz np? Idealnie byłoby przyjechać przed nimi i dać większe prezenty ale nie mam pewności, że tak się uda... Dodam, że po prostu nie jestem w stanie kupić 4 prezentów dla 4 dzieci jadąc na spotkanie.
Obserwuj wątek
  • sandy_cheeks Re: Prezenty dla dzieci 01.07.22, 17:50
   Jeśli już musisz to daj prezent dla jubilatki + 3 jajka niespodzianki dla pozostałych.
   Ja osobiście nie popieram nadmiernego prezentowania i nie lubię jak gdzieś jedziemy i okazuje się, ze są tam jacyś kuzyni z własnymi dzieciakami i mają dla moich prezenty. Kilkukrotnie byłam postawiona w takiej sytuacji i nie czułam się zbyt komfortowo jako gość…
    • stara-a-naiwna Re: Prezenty dla dzieci 04.07.22, 22:24
     solenizantka ma / miała urodziny
     wiec ma prawo na wyróznienie

     dla młodszych dzieci jajka niespodzianki są bardzo ok, tak samo jak bańki, dla dzieci wczesno szkolnych w action kupiłam ostatnio "kubeczek na rączce" do wystrzeliwania piłeczki pimpongowej (za 6zł około).

     Gorzej jak dzieci sa 10+
     nie wiem co takim się daje?
     słodycze

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka