13.09.22, 18:26
Wszędzie w temacie włosów głośno jest o wydobywaniu skrętu. Nawet z najprostszych drutów. Moim zdaniem w większości ten skręt nie przypomina loków a zwykle pogięte, pomięte włosy. To naprawdę się ematkom podoba, czy tylko ja nie rozumiem trendu?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Włosy 13.09.22, 18:29
      Mashcarona nie ma, to można wreszcie powiedzieć prawdę o tym niby-skręcie, co?
      • zabrakloliter92 Re: Włosy 13.09.22, 18:33
        U mashcarona jakoś to wygląda, pasuje jej, ale w wieku przypadkach to taki efekt prosto po wstaniu z łóżka, i wygląda to jakby nie było czasu użyć szczotki do włosów
    • triismegistos Re: Włosy 13.09.22, 18:31
      No nie z każdych włosów da się wydobyć skręt. Z moich na przykład nie, ale dzięki próbom wydobycia tegoż udało mi się dobrać pielęgnację tak, że włosy same z siebie ładnie się układają.
      • zabrakloliter92 Re: Włosy 13.09.22, 18:32
        Ładnie układające to co innego niż te wygniecione na siłę smile
        • triismegistos Re: Włosy 13.09.22, 19:46
          Przeszłam pogniecione na siłę i posklejane strąki po drodze do mojego ideału 😎
      • eliszka25 Re: Włosy 13.09.22, 19:01
        O właśnie, u mnie jest podobnie. Wprawdzie nie próbowałam wydobyć skrętu, ale w sumie przez ten trend polubiłam swoje włosy takie, jakie są. Kręcić się nie kręcą, ja mówię, że się wyginają, ale przestałam je prostować, pozwalam im na niesforność, a jak są dobrze wycieniowane, to same z siebie fajnie się układają.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka