03.02.23, 10:20
youtu.be/PS76DU5GO-0
Pamiętacie?
Tak mnie naszło, bo dziennikarka ( inna) przystąpiła do robienia że mną jakiegoś wywiadu i zaproponowała, żebym napisała pytania i jej przysłała. Mówię, że nie jestem tym zainteresowana, bo to chyba jej praca polega na zadawaniu pytań. Ona, że w ten sposób będę miała kontrolę nad treściami. Odpowiadam, że jak dotąd jakąś kontrolę uzyskiwałam najwyżej poprzez autoryzację ( nie żebym ciągle wywiadów udzielała, raczej rzadko się zdarza, ale bywa) i zresztą po co mi taką kontrola. Ona na to, a co będzie jeśli nie będę znała odpowiedzi na jakieś pytanie. Mówię jej, że wtedy to powiem, że nie wiem, w czym problem.
Ja rozumiem, że różni są dziennikarze, ja nie trafiam zapewne na śmietankę, ale🙀🙀🙀. Jednak pani z Koszalina łamie system.
Obserwuj wątek
    • pani_tau Re: Wywiad 03.02.23, 10:49
      Hahaha, dobre. Dziwię się, że nie zaproponowała, żebyś jej wysłała gotowy wywiad.
      • extereso Re: Wywiad 03.02.23, 10:51
        😁 ludzie to mają fantazję
        • unikotka Re: Wywiad 03.02.23, 11:31
          Ale jakie to nierzetelne... Niby już nie szok, niestety w sumie, bo to szokować powinno, ale niesmak pozostaje.
          • extereso Re: Wywiad 03.02.23, 15:47
            Tak.
            Ale wywiadu z Wojtkiem Waglewskim bardzo lubię słuchać, bawi nieodmiennie.
    • zona_mi Re: Wywiad 03.02.23, 16:50
      OMG...
      Uwielbiam.
      Najbardziej, gdy ktoś przysyła mi pakiet takich głupich pytań i oczekuje odpowiedzi, które napiszę na kilka stron...
    • pulcino3 Re: Wywiad 03.02.23, 19:41
      Jej sam bezpretensjonalny ton głosu wzbudza we mnie jakaś agresję. I tak długo wytrzymał.
      • extereso Re: Wywiad 03.02.23, 19:52
        Oczywiście. Bezpretensjonalny to jak rozumiem grzeczne określenie tego, co masz na myśli 😁

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka