Dodaj do ulubionych

japonki - lubicie?

12.04.05, 22:17
bo ja nie moge smile
szukam własnie butów na sezon klapeczkowy, juz nie moge sie doczekac
bo w tym mi najwygodniej
i wszystkie znosne w miare wizualnie to własnie japonki
a ja nie moge
eksperymentalnie kupiłam sobie dwie pary zeszłego lata i nic
pije miedzy palcami, gniecie i ni cholery nogi sie nie trzyma
czy są tu miłosnicy japonek, moze one mają jakis ukryty urok, którego nie
odkryłam smile
zdradżcie,
czy w tym moze byc wygodnie?
Obserwuj wątek
    • irazone Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:19
      nienawidzę. a moja mama uwielbia-dla mnie to zboczenie wink są paskudne
      • kalina_p Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:21
        tez nienawidze, niewygodne i dla mnie brzydkie.
        • moofka Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:22
          kalina_p napisała:

          > tez nienawidze, niewygodne i dla mnie brzydkie.
          ________________
          mnie sie podobają
          taka wypilegnowana stópka w zgrabniutkim skromnym japonku (?)
          wygląda kusząco
          tylko jak to zniesc cały dzien
          pecherz sie miedzy palcami nie robi?
          • kalina_p Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:25
            ale ten pasek miedzy palcami jest taki...nienaturalny..? Nie wiem, jak to
            nazwac ale to jakby ingerencja w spójność i doskonałość stopywink
            • moofka Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:26
              kalina_p napisała:

              > ale ten pasek miedzy palcami jest taki...nienaturalny..? Nie wiem, jak to
              > nazwac ale to jakby ingerencja w spójność i doskonałość stopywink
              >
              ___________________
              cos takiego wlasnie czulam midzy palcami
              tylko nie wiedziałam jak to nazwać smile
              • kalina_p hehe... n/t 12.04.05, 22:31

        • paquita1 Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 23:19
          ja bardzo lubiesmile ladnie eygladaja , jesli kupisz na calkiem plaskiej podeszwie
          (ale naprawde minimalnej) i bez zadnych cekinkow i innych pie...sa wygodne bo
          trzymaja sie stopy lepiej niz zwyczajne, nie zeslizguja sie..swietne wizualnie
          do dzinsowych rybaczek i spodniczek...ja polecam bardzosmile
    • m_lena4 Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:21
      A ja uwielbiam smile
      Tez dwa lata temu kupiłam eksperymentalnie. I to było to! Nie wiem jak przed tem
      chodziłam w zwykłych klapkach.
      Uwazam ,że japonki są bardzo wygodne i chyba ładniej wyglądaja na nodze.
      Żałuj, że nie możesz nosić sad
      • akseinga Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:25
        Nie wiem czy lubię bo nie mogę nosić ponieważ moje stopy nie należą do
        najpiękniejszych, podobają mi się natomiast na pięknych, niezadużych i
        wypielęgnowanych stopach.
    • dzidecka Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:24
      A ja uwielbiam. Mam kilka par, są super wygodne smile
    • aluc Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:26
      tylko i wyłącznie japonki
      tych dla ciebie stworzonych nie powinnaś w ogóle czuć na stopie - widocznie
      tamte takie nie były
      • moofka Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:27
        aluc napisała:

        > tylko i wyłącznie japonki
        > tych dla ciebie stworzonych nie powinnaś w ogóle czuć na stopie - widocznie
        > tamte takie nie były
        ________________
        po czym poznam, ze to ten? smile
        jak w sklepie mierze, to kazdy wygodny
        a wyjde kawalek i sie zaczyna międzypalcowa tortura
        • aluc Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:32
          no to cię poznawanie trochę kosztować może wink
          oddaj pani w zasaw prawo jazdy i przejdź się próbnie trochę dalej
          • moofka Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:33
            aluc napisała:

            > no to cię poznawanie trochę kosztować może wink
            > oddaj pani w zasaw prawo jazdy i przejdź się próbnie trochę dalej
            _________________
            jak sie w nich tak zakocham,
            ze nie bede chciała wrócic po prawko,
            to bedzie ten znak? smile))
    • czajkax2 Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:30
      Bardzo lubię. Miałam i niewygodne i wygodne. W tym roku tez se kupięsmile
    • kolorko Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:49
      Bardzo lubię, noszę cały rok- jesienią, zimą i wiosną po domu, jedną z par
      własnie mam na nogachsmile)
      • anulka.p Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 23:00
        Ja też lubię. Trochę na początku nie bylam przekonana, ale jakoś się przemogłam
        i super! Uważam, że na szczuplutkiej stópce i nóżcesmile japoneczki wyglądaja OK.
        A co do uwierającego paska między palcami to już tylko kwestia jakości tych
        japonek. I też jak Kolorko używam ich do chodzenia po domu, a więc są wygodne.
        I ciesze się, że są ciągle na topie, bo kłopot z letnim obuwiem z glowy, bo
        jakoś ja z kolei nie mam przekonania do jakichś sandałek i bardzo ciężko było
        mi zawsze coś na lato wybrać. A tak mam te japonki, różnej maścismile od
        sportowych po orientalne i już się cieszę na latosmile!
    • grenta Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 22:54
      Tylko japonki - od kilku lat. Dopóki nie kupiłam, też nie mogłam zrozumieć jak
      ludzie mogą w tym chodzić. Teraz nie wyobrażam sobie lata bez japonek, poza tym
      mobilizują mnie do systematycznego peediciure (jakkolwiek się to pisze).
      Pasek między palcami to kwestia przyzwyczajenia - im więcej o nim myślisz tym
      bardziej uwiera smile)
    • p_swiat Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 23:00
      Ja nie byłam przekonana do momentu aż dostałam od meża słodkie japonki adidas.
      Są bardzo wygodne i niestety chodzę w nich po domciu zamiast pantofli (ja
      głupia) zniszczyłam juz jesad ale na to lato obowiązkowo kupie sobie jeszcze dwie
      pary najlepiej takie same bo są urocze i sportowesmile
      • wegatka Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 23:38
        Nabyłam w zeszłym roku jedne i niestety mieszkają w szafie. Ten kołek między
        palcami jest straszny sad
    • lola211 Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 23:42
      Od paru sezonów co roku kupuje japonki, nauczylam sie w nich chodzic, nie
      przeszkadza mi "to cos" miedzy palcami.
    • dorotafrancis Re: japonki - lubicie? 12.04.05, 23:56
      Uwielbiam! To chyba troche tak, jak ze stringami... Jak sie czlowiek
      przyzwyczaji, to nie wyobraza sobie jak mogloby byc inaczej. A powiedz to
      osobie, ktora nie nisi stringow.... Albo mezowi smile
      • hanka_79 Re: Polecam atenki!! 13.04.05, 00:46
        dorotafrancis- masz 100% racji: nie noszę stringów i do japonek mnie nie
        przekonasz. Serio! haha
        Ale polecam atenki, dla mnie rewelacja i wydają mi się dużo ładniejsze od
        japonek. Kupiłam w zeszłym roku na allegro (dużo tańsze niż w "moich" sklepach)
        i jestem baaardzo zadowolona. Przyznam się, że rok wcześniej podkradałam
        siostrze.
        • dorotafrancis Re: Polecam atenki!! 13.04.05, 00:52
          Boze! Tu jestem calkie do tylu... Mozesz mi wyjasnic, co to atenki. Pojecia
          zielonego nie mam!
        • sweet.joan Re: Polecam atenki!! 13.04.05, 10:01
          Też dołączam się do pytania - co to są ATENKI???
    • 18lipcowa bardzo ! 13.04.05, 08:53
      moofka napisała:

      > bo ja nie moge smile
      > szukam własnie butów na sezon klapeczkowy, juz nie moge sie doczekac
      > bo w tym mi najwygodniej
      > i wszystkie znosne w miare wizualnie to własnie japonki
      > a ja nie moge
      > eksperymentalnie kupiłam sobie dwie pary zeszłego lata i nic
      > pije miedzy palcami, gniecie i ni cholery nogi sie nie trzyma
      > czy są tu miłosnicy japonek, moze one mają jakis ukryty urok, którego nie
      > odkryłam smile
      > zdradżcie,
      > czy w tym moze byc wygodnie?
    • sweet.joan Re: japonki - lubicie? 13.04.05, 10:00
      Ja nie mogę sobie wyobrazić, że coś mi siedzi między palcami, brrr... A jeszcze
      żeby mi się jakiś odcisk tam zrobił, to już w ogóle... A stringi noszę! A na
      nogi na lato zakładam klapki, takie ładne, niczym nie brzydsze od tych japonek,
      na cienkiej podeszwie, mogą być ozdobne, ja lubię takie "niby etniczne", do
      wszystkiego pasują - i do spodni i do spódnic. I paluszki widać, więc można
      pazurki malować ładnie i w ogóle. Super klapki bez patyka między palcami, o!
    • limes1 Re: japonki - lubicie? 13.04.05, 10:11
      Dla mnie bomba. W tamtym roku latem kupiłam (akurat na końcówkę ciąży), na
      spuchnięte stopy nie było nic lepszego. I sprawdziły się. Do tego dokupiłam
      skarpetki - takie z palcami. Wywoływałam salwy śmiechu, ale mnie było wygodnie.
      Skarpety z palcami też lubię, japonek sobie tego lata nie podaruję, zwłaszcza
      że pogoda ma być taka więcej "japonkowa".
      • denispapin Re: japonki - lubicie? 13.04.05, 13:29
        Tylko japonki! W innych klapkach nie umiem chodzic, spadaja mi smilesmile
    • kawka74 Re: japonki - lubicie? 13.04.05, 14:10
      nie mogłam się do tego badziewia przekonać baaaaaaardzo długo. W zeszłym roku latem założyłam - klik! i japonki uwielbiam. smile) Bardzo wygodne, nie uwierają mnie (mam bardzo wysokie podbicie i dopasować sobie sandały na normalne paski nie byłam w stanie). Japonkom moje stanowcze TAK smile))
      • hanka_79 Re: Atenki 13.04.05, 18:13
        aukcja.onet.pl/search.php?string=atenki&category=10782&country=1
        Nie wiem jak wytłumaczyć- na zdjęciu są takie kaie ja noszę. Rewelacja!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka