pani_owieczka
12.12.05, 15:24
witam wszystkich i na poczatek przepraszam za wszystkie bledy jakie moge
zrobic - wyjasnienie w tekscie
dawno nie pisalam, ale potrzebowalam rady i postanowilam zapytac emamy na tym
forum bo widzialam wiele razy jak duzo bezinteresownych osob pomaga innym
no i napisalam forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=584&w=33364305
bardzo sie zdziwilam bo po 2 minutach juz byla odpowiedz
pozniej jeszcze bardziej sie zdziwilam bo zamiast odpowiedzi na pytanie
przeczytalam..., nie wiem jak to okreslic, chyba tylko - zlosliwosc
a fakt sa takie ze urodzilam sie w usa, moja mama jest z Polski ale tato nie
byl, wiec Polski jezyk znalam bardzo dobrze w mowieniu, ale nie uczylam sie
pisania, bo szkola i studia wiadomo, Angielski, a teraz od 10 lat mieszkam w
Polsce, mam meza Polaka i czasami nawet nie slychac juz akcentu, ale pisownia
jest okropna!!!! i nadal mam problem
smieszne troche ze sie tlumacze ale chcialabym zeby niektorzy zrozumieli ze z
tego forum korzystaja rozni ludzie a gdy sie za szybko kogos ocenia to mozna
sie mocno pomylic
a napisalam to dlatego tez, ze mi przykro bylo
i to wszystko