Gość: Alka
IP: *.*
21.05.02, 11:06
Motto na dzis!Kocham swoja robote, zarobek kocham tez!Kocham je coraz mocniej, czy slonce jest, czy deszcz.Kocham mego szefa, on przeciez jest wspanialy.Kocham tez jego szefów - i wszystkich pozostalych.Kocham swoje biuro i jego pochodzenie,Na urlopowy wyjazd go nigdy nie zamienie.Kocham biurowych mebli ponury szary kolorI sterty dokumentów rosnace wciaz na nowo.Wydajnosc mojej pracy wzrasta wrecz nadzwyczajnieI nie znam innych przyczyn, by bylo mi tak fajnie.Ja kocham tez obecnosc mych wspólpracowników,Pelna zlosliwych uwag, usmiechów, wykrzykników.Kocham mój komputer, kocham jego programy.Przytulam je do siebie, chociaz nie bez obawy.Ja kocham kazdy program i wszystkie jego plikiZwlaszcza, jesli ich praca przynosi mi wyniki.Szczesliwy jestem tutaj! Tu zródlo mej radosci,Niewolnik swojej Firmy - to pelnia szczesliwosci!Kocham te robote, kocham swe zadania.I kocham tych nudziarzy, co gledza na zebraniach.Kocham swoja prace, byc moze Was to nudzi?I równiez bardzo kocham przybylych wlasnie ludzi.Tych dwu przyjaznych ludzi, wcale nie zadnych glupków,Co w snieznobialych kitlach wywoza mnie... do "czubków"?