Dodaj do ulubionych

Formuła 1

09.08.06, 15:33
Oglądam wyścig, no bo przecież Robert jedzie. Mała (19 mies.) tupta wokoło,
klocki, misie, książeczki. Telewizją niby nie zainteresowana. Nagle podnosi
głowę i zdecydowanie mówi:

- Jason Button.

smile
Obserwuj wątek
    • johnnysixcannons Re: Formuła 1 15.08.06, 11:48
      kup jej resoraka może to ukryty talent.$smile
    • dr_paj_hi_wo Re: Formuła 1 31.08.06, 14:21
      Hahahah dobre !!! Skąd ja to znam.....ale się uśmiałem ....Extra
    • xiv Re: Formuła 1 31.08.06, 14:24

      > - Jason Button.

      I co ta angielska propaganda robiz ludzi wink
    • lambert77 Re: Formuła 1 01.09.06, 07:31
      czyżby pierwsza polka - kierowca formuły 1 smile??
    • malgosiek2 Re: Formuła 1 01.09.06, 13:27
      Ale dobresmile
      Mój 8 letni syn od daaawna zafascynowany F 1 i nie przepuści żadnego wyścigu.
      Mąż też lubismile
      Pzdr.Gosia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka