p-iotr 09.08.06, 15:33 Oglądam wyścig, no bo przecież Robert jedzie. Mała (19 mies.) tupta wokoło, klocki, misie, książeczki. Telewizją niby nie zainteresowana. Nagle podnosi głowę i zdecydowanie mówi: - Jason Button. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
johnnysixcannons Re: Formuła 1 15.08.06, 11:48 kup jej resoraka może to ukryty talent.$ Odpowiedz Link Zgłoś
dr_paj_hi_wo Re: Formuła 1 31.08.06, 14:21 Hahahah dobre !!! Skąd ja to znam.....ale się uśmiałem ....Extra Odpowiedz Link Zgłoś
xiv Re: Formuła 1 31.08.06, 14:24 > - Jason Button. I co ta angielska propaganda robiz ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
lambert77 Re: Formuła 1 01.09.06, 07:31 czyżby pierwsza polka - kierowca formuły 1 ?? Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: Formuła 1 01.09.06, 13:27 Ale dobre Mój 8 letni syn od daaawna zafascynowany F 1 i nie przepuści żadnego wyścigu. Mąż też lubi Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś