kasiek604
23.01.13, 17:27
Witam serdecznie wiem ,że ten temat pewnie jest wałkowany przez wszystkie mamy ale mam problem z kupkami.. moja córeczka ma w tej chwili ponad 3 miesiace 2,5 tyg robiła zielone kupki mniej i bardziej czasem koloru zgniłej zieleni, czasem ze sluzem czasem bardziej geste czasem wodniste karmie ja piersią ale po swietach zaczełam raz dziennie podawac jej mleko modyfikowane butelka gdyz moj starszy syn jak przyszla pora odstawienia od piersi nie chcial za nic ani butelki ani mleka sztucznego dlatego zaoszczedzajac sobie przyszlych problemow wprowadziłam raz dzienie mleko mm. ns jakism forum przeczytalam ze mleko NAn moze powodowac zielone kupy bo ma dużo zelaza wiec zmienilam na bebiko po tym mleku faktycznie kupy jakby bardziej zolte, pomaranczowe czasem zielona sie zdarzy ale za to bez grudek czesto pieniste i bardzo rzadkie jak woda.. czy to sa normalne kupy ? czy dlatego nie ma grudek bo juz jest wieksza i wszystko trawi? jej kupa czasem wyglada jak roztopione masło na pieluszce czasem nawet calkiem wsiaknie i nic nie zostaje.. pediatra twierdzi ze to nie sa normalne kupy i chce dac dziecku Bakctrim a to chyba antybiotyk .. bez żadnych badan o tak ... powinnam sie na to zgodzic? jakie badania moge wykonac corce zeby sprawdzic czy wszystko jest dobrze? czytałam ze przy nietoleracji laktozy czy skazie tez moga byc takie kupy ograniczylam nabiał ale co to znaczy ze jak np paczek robi sie z mleka i jajka to nie moge go zjesc? albo maslo? chleb bo jest z maki pszennej a to tez trzeba ograniczyc?. Bede wdzieczna za odpowiedz,..