mika45
18.02.05, 13:21
Zwracam sie z pytaniem jak długo można przechowywać pokarm w lodówce, który odciagnęłam. Na szkole rodzenia uczyli nas, ze 12 godz.Kuzynka znowu mówi mi, ze 24 godz. a w książce pisze, ze 48 godz. Bardzo proszę o odpowiedź, bo już sama nie wiem. Mrozony pokarm w specjanych torebkach można przechowywać 3 m-ce, czy tak? Dziękuję i pozdrawiam!