06.02.06, 17:00
Witam, czy przy karmieniu mieszanym (najpierw jedna pierś, potem druga a na
końcu butelka) powinno się dziecko dopajać? małą bardzo męczą gazy, kupki są
prawie przy każdej zmianie pieluchy, ja piję koperek ale to nie pomaga. Dawać
koperek bezpośrednio dziecku?
pzdr
m
Obserwuj wątek
    • didi.00 Re: dopajanie 07.02.06, 16:34
      Ja bym polecała dawać koperek bezpośrednio dziecku. Najlepiej po tym jak
      nakarmiłaś butelką.Mój Lekarz uważa, że powinno się dopajać tyle ile dziecko
      chce. Zwłaszcza zimą przy suchym powietrzu w bloku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka