ania_70
04.11.07, 18:20
Mam 4,5-ną córcię,która przybrała przez miesiąc 400g.Zaczęłam Ją
obserwować.Jest często przy piersi,ale je ok.4mim,wcześniej jadła
długo.
Ostatnie 3tyg-je bardzo krótko 3-4min,czasem płacze przy piersi
wieczorem,gdy chce spac,przykładam do drugiej ssie 5min i
zasypia.Naciskam 1szą pierś i jest pokarm.Jakby nie miała siłę
ssać.Nie wiem czy db robię,może trzeba trzymac dłużej przy 1szej
piersi?Zaczęłam bardzo pilnować by jadła,bo wystraszyłam się
obliczeń,że przybieranie na wadze zmniejsza się z msc na msc.
Mała jak nie spi je często,nawet co 1g,ale gora 5min. i to ,gdy
przykładam,przykładam do piersi.
Od 3 dni je w nocy ok.6 razy!!-od g.23-24 do ok.g.8.Do tego
wszystkiego zaczęła robić bardzo często kupki;czasem jest to mała
ilośc.Wcześniej brałam zioła mlekopędne,ale od tego czsu minęło
ok.3 dni.Jestem zagubiona.Może to efekt,że wystraszyłam się ,że
mało je,zaczęłam karmić świadomie i częsciej?Mam więcej mleka w
piersiach i MAła je nie 3min,a 5-6 min to plusy,a reszta??
Przepraszam za ogrom słów i prosze o RADĘ!!