donna28
14.11.07, 19:33
Hej
karmię piersią, wracam niedługo do pracy, mam zamiar ściągać i w domu córeczka
będzie dostawała mleko z butelki. Już tak robiłam zresztą - kupiłam butelkę
avent i smoczek "0" dla dzieci "piersiowych". I teraz pytanie - czy dalej ma
pić z tego smoczka? Skończyła wczoraj pół roku, jak pójdę do pracy, będzie
miała 7 miesięcy. Może kupić większy smoczek (jaki?), chyba jej się odruch
ssania już nie zaburzy :-))
Pozdrawiam