Dodaj do ulubionych

pytanie o butelkę

14.11.07, 19:33
Hej
karmię piersią, wracam niedługo do pracy, mam zamiar ściągać i w domu córeczka
będzie dostawała mleko z butelki. Już tak robiłam zresztą - kupiłam butelkę
avent i smoczek "0" dla dzieci "piersiowych". I teraz pytanie - czy dalej ma
pić z tego smoczka? Skończyła wczoraj pół roku, jak pójdę do pracy, będzie
miała 7 miesięcy. Może kupić większy smoczek (jaki?), chyba jej się odruch
ssania już nie zaburzy :-))
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • lady_of_avalon Re: pytanie o butelkę 14.11.07, 21:37
      Mój ma 8 miesięcy i dalej ciagnie moje mleko z tego smoczka z najmniejszą dziurka jak jestem w pracy ;)) Ale myślę ze większa tez nie zaszkodzi - tylko w sumie po co?? Mój sie i tak z tą butelką w "try migi" rozprawia ;P
    • ocelot2 Re: pytanie o butelkę 14.11.07, 23:32
      a jaki to jest smoczek dla "piersiowych"? ja mam taką chyba b.
      standardową butelke aventu ze smoczkiem z 1 małą dziurką. czyli to
      nie ok????
      • donna28 Re: pytanie o butelkę 15.11.07, 03:16
        na moim smoczku jest oznaczenie "0" i ma 1 małą dziurkę. W sklepie oglądałam
        smoczki "1+" i też miały 1 dziurkę, na moje oko taką samą, choć pewno się różni :-)
        przeczytałam właśnie to forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=72015507
        i już teraz nic nie wiem, ale jak moja mała pije bez problemu z tego "0" to
        chyba jest ok?
        • niunka25 Re: pytanie o butelkę 15.11.07, 23:07
          mój właśnie skończył 8 miesięcy i pije z najmniejszą dziurką od 0-3 miesięcy i
          robię mu moje mleczko z kleikiem ryżowym i szybko zjada, na razie zostawiam tą
          butelkę chyba że później będę dawać gęste kaszki to kupię z większą dziurką:)
    • fergie1975 Re: pytanie o butelkę 16.11.07, 00:16
      są smoczki, ktore w zaleznosci jak są ułozone/podane względem noska dziecka,
      mają różne rozmiary dziurki: mały, średni i duży i mozna sobie jednym smoczkiem
      regulować w zalezności od gęstości pokarmu.
      A może zamienic na słomkę :)
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=71892321&a=71902595

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka