Dodaj do ulubionych

Pani Moniko - Dicloreum

23.09.08, 10:27
Pani Moniko lekarz podejrzewa u mnie reumatoidalne zapalenie stawów. Ponieważ
karmię piersią nie mogę się podjąć leczenia farmakologicznego. Lekarz
stwierdził, że powinnam dziecko odstawić od piersi i zająć się sobą, a na tę
chwilę kieruje mnie na rehabilitację. Drugi lekarz (rehabilitant) do którego
się udałam skierował mnie na jonoferezę i zapisał lek w ampułkach –
DICLOREUM. W poniedziałek zaczynam rehabilitację, ale przeczytałam na ulotce,
że leku nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Pani Moniko
co robić ?
1. Czy lek DICLOREUM mogę zastosować w czasie karmienia piersią ?
2. Czy powinnam przestać karmić i podjąć się leczenia ? (Synek jutro skończy
7 miesięcy)
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kaeira Re: Pani Moniko - Dicloreum 23.09.08, 10:38
      Dicloreum to diklofenak (diclofenac).
      Lek ten można brać przy karmieniu. Zobacz tu:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=62570993&a=62570993
    • monika_staszewska Re: Pani Moniko - Dicloreum 24.09.08, 21:54
      To ja już tylko pozdrawiam i zdrowia życzę :)
      monika staszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka